دستگیری بیش از ۱۰۰ نفر از اعضای ضدانقلاب، دموکرات و کومله در اغتشاشات اخیر


سردار محمدتقی اسانلو: منطقه شمال غرب کشور صعب العبور و کوهستانی است و در یک ماه گذشته مقادیر قابل توجهی اسلحه و مهمات گروه هایی را که قصد انتقال سلاح به داخل کشور را داشتند دستگیر و تجهیزاتی را که می خواستند به کشور ارسال کنند توقیف کردیم. شهرهای عمیق
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا درباره وضعیت مرزهای شمال غرب کشور گفت: امنیت در مرزهای غربی کشور برقرار است و در اغتشاشات اخیر بیش از ۱۰۰ نفر از نیروهای ضد داعش را دستگیر کرده ایم. -گروه های انقلابی، دموکراتیک و کومله.

به گزارش ایرنا، سردار محمدتقی اسانلو درباره وضعیت مرزهای شمال غرب کشور اظهار کرد: مرزهای شمال غرب مرزهای قابل اعتمادی است، اما گاهی و در مواردی محدود، دشمن در شرایط اخیر موفق به واردات سلاح به کشور برای شورش شده است. کشور.اقدامات نیروهای امنیتی با .

حمزه سیدالشهدا فرمانده این قرارگاه افزود: منطقه شمال غرب کشور صعب العبور و کوهستانی است و در یک ماه گذشته مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات گروه هایی که قصد انتقال سلاح به داخل کشور را داشتند دستگیر کرده ایم. و تجهیزاتی را که می خواستند به شهرهای عمیق بفرستند مصادره کردند.

سردار اسانلو ادامه داد: این نشان می دهد که دشمن تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف خود می کند، اما مهم این است که نمی تواند و نمی تواند. توان نیروهای جمهوری اسلامی ایران در مرزهای شمال غربی بسیار خوب است و این نشان می دهد که اشراف اطلاعاتی ما فوق العاده بالا هستند.

فرمانده حمزه سیدالشهدا تصریح کرد: درخواست ما از دولت مرکزی عراق که تامین امنیت مرزهاست باید محقق شود. خواسته ما تنها مربوط به امنیت داخلی جمهوری اسلامی ایران نیست، بلکه شامل امنیت اقلیم کردستان عراق و عراق نیز می شود. گروه های ضدانقلابی که در منطقه یا عراق مستقر شده اند نیز به عنوان یک تهدید امنیتی در آنجا تلقی می شوند. همچنین با مقامات دولت مرکزی عراق و همچنین با مقامات اقلیم کردستان عراق گفتگوهایی داشتیم.

سردار اسانلو گفت: در اغتشاشات اخیر بیش از ۱۰۰ نفر را دستگیر کرده ایم که عمدتاً مرتبط با گروهک های ضد انقلاب، دمکرات و کومله بودند.