دستگیری ۴ دانشجو در مقابل دانشگاه کرد/ دانشجویان را به آشوب دعوت کردند


فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: چهار دانشجوی اغتشاشگر و قصد اغتشاش در دانشگاه کردستان دستگیر شدند.

سردار علی آزادی در گفت وگو با تسنیم از دستگیری چهار دانشجو که با ایجاد سنگر در مقابل ورودی دانشگاه کردستان قصد ایجاد اغتشاش و ناامنی داشتند، خبر داد و اظهار داشت: این افراد دانشجویان را به قیام دعوت کردند و متواری شدند. و هوشیاری ماموران یگان ویژه همان شب شناسایی و بازداشت شدند.

وی افزود: این اراذل و اوباش که دانشجو نبودند پروژه کشتار دانشجو، آتش زدن و تخریب اموال با سلاح و ایجاد هرج و مرج در محله قرادیان بهاران که یکی از ورودی های دانشگاه کردستان است را انجام دادند و آن را ساختند. عمومی.

فرمانده انتظامی کردستان با بیان اینکه از این افراد نیز سه دستگاه خودرو کشف و ضبط شد، گفت: همچنین از این خودروها سلاح تاشو وینچستر، ۴۰ قبضه فشنگ وینچستر، لاستیک فرسوده، بطری بنزین و کوکتل مولوتف کشف شد.

وی با بیان اینکه پس از بررسی ها مشخص شد افراد دستگیر شده با این سلاح ها پروژه ترور را انجام داده اند، گفت: این فتنه گران این اقدام جنایتکارانه را انجام داده و مقصر آن را نیروی انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می دانند.

آزادی با بیان اینکه برای تامین امنیت اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان جان خود را فدا می کنیم، تصریح کرد: اجازه نمی دهیم به امنیت شهروندان عزیز آسیبی وارد شود.