دشمنان آرزوی فروپاشی ایران را به گور می برند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، ابوالفضل غنی زاده شنبه شب در نشست هماهنگی راهپیمایی یوم الله ۲۲ آبان در شهرستان اهر با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران از بدو پیدایش تاکنون شاهد توطئه های دشمنان بوده است، اظهار داشت: تصریح کرد: مخالفان نظام جمهوری اسلامی و وحدت ملت ایران همواره تلاش کرده اند. اقشار مختلف از هر موقعیتی برای ایجاد ریا استفاده کرده اند.

فرماندار اهر افزود: در حادثه تروریستی حرم شاه چراغ (آ) یک گروه از هموطنان ما به فیض شهادت رسیدند و به این واقعه هم رسیدند بخشی از مواردی بوده که دشمنی کورکورانه داعش را نشان داده است، اما توطئه ها علیه ملت ایران و جمهوری اسلامی به چنین حوادثی ختم نمی شود.

وی بابیان اینکه بیانیه مشترک سازمان های اطلاعاتی در خصوص حوادث اخیر با هدف نابودی ایران تنها بخشی از واقعیت است، گفت: نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی در اغتشاشات اخیر فقط از امنیت مردم محافظت می کردند. به طوری که زندگی روزمره مردم بدون هیچ خللی ادامه یابد.

غنی زاده تصریح کرد: دشمنان به ویژه منافقین، سلطنت طلبان و کشورهای مخالف جمهوری اسلامی، آرزوی تجزیه ایران و تفرقه بین اقوام را به گور خواهند برد. اما مدیران نباید در انجام وظایف خود و خدمت به مردم کوتاهی کنند.

فرماندار اهر حضور پرشور مردم استان در راهپیمایی یومولا در روز ۲۲ آبان را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: بسیاری از مردم خارج از کشور توافق مردم ایران امیدوارند به همین منظور حضور گسترده در راهپیمایی ۱۳ آبان بیش از هر زمان دیگری باشد.