دور جدید سرمایه گذاری هلدینگ مکس در خودرو ۴۵


هلدینگ مکس و مارس کپیتال از سرمایه گذاری ده ها میلیارد تومانی در خودرو۴۵ خبر دادند. خودرو۴۵ پیشرو بازار خرید و فروش خودروهای دست دوم در ایران است و این امکان را برای شهروندان فراهم کرده است تا در کمتر از ۴۵ دقیقه خودرو را با قیمت منصفانه و در محیطی امن به فروش برسانند. این شرکت در حال حاضر بیش از ۳۰۰۰ فروشنده خودرو در سکوی حراجی خود دارد و سالانه بیش از ۱۰۰۰۰ خودرو در این سکو معامله می شود. تیم ۲۰۰ نفره خودرو۴۵ با بیش از ۱۳ شعبه در ۶ استان، در نظر دارد تا پایان سال خدمات خود را به بیش از ۳۰ شعبه در ۲۰ استان توسعه دهد. مجموعه این دستاوردها باعث شده تا این شرکت در سرمایه گذاری های دور ج بیش از چند صد میلیارد تومان ارزش گذاری شود.

خودرو۴۵ طی چهار سال گذشته رشد قابل توجهی در معیارهای مختلف عملکرد تجاری داشته است و تلاش می کند تا محیطی امن، امن و تجربه ای متفاوت را در محیط آشفته بازار به کاربران ارائه دهد.

کسب و کار خودرو۴۵ بر اساس مدل های موفق و با تجربه جهانی طراحی شده است و مدیران آن تیم فنی و ساختاری را با درس های دقیق آموخته شده از نمونه های موفق توسعه می دهند. این ویژگی ها در کنار عملکرد درخشان، مهم ترین دلایل سرمایه گذاری در مکس هستند.

مکس هلدینگ فعالیت خود را از سال ۱۹۹۸ آغاز کرد و تا به امروز ۲۵ شرکت نوپا در بخش هایی مانند فین تک، بلاک چین، بهداشت و درمان و غیره در کارنامه خود دارد و این شرکت ها بیش از ۲۰۰۰ نفر را استخدام می کنند.

پیش بینی می شود ارزش بازار خرید و فروش خودروهای دست دوم در ایران تا سال ۲۰۲۳ به بیش از ۲۰ میلیارد دلار برسد. رشد بازیگرانی مانند خودرو۴۵ می تواند تحول بزرگی در این صنعت ایجاد کند و برای ذینفعان مختلف ارزش ایجاد کند.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟