دومین چالش نوآوری با همکاری پارک فناوری فردیس و یونیسف برگزار می شود


یونیسف و پارک فناوری فردیس «دومین چالش نوآوری» را برای کودکان و نوجوانان در ایران برگزار می کنند. در این چالش بهترین راه حل های ابتکاری برای مشکلات پیش روی کودکان و نوجوانان شناسایی، ارائه و حمایت می شود.

چالش ها در سه گروه یادگیری و بازی، بهداشت و حمایت از کودکان و برابری و خدمات حمایت اجتماعی اولویت بندی شده اند. در این راستا پارک فناوری پردیس از کلیه سازمان ها، موسسات یا شرکت های واجد شرایط (ذکر شده در فراخوان) به ویژه فعالان اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی در ایران اعم از شرکت های نوپا (استارتاپ ها)، شرکت های خلاق و شرکت های دانش بنیان و … دعوت به همکاری می نماید. و غیره. ، برای یافتن راه حل ها با شرکت در دومین چالش نوآوری ایران یونیسف، نوآوری خود را ارائه دهید.

لازم به ذکر است آخرین مهلت ارسال راهکارهای نوآورانه روز دوشنبه ۱۸ مهر ماه ۱۴۰۱ می باشد و متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط و نحوه شرکت در چالش به فراخوان منتشر شده در سایت یونیسف ایران مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است اولین دور «چالش نوآوری» با همکاری مشترک دفتر یونیسف و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال ۲۰۲۱ برگزار شد.

برای دریافت فراخوان و ثبت نام در چالش نوآوری اینجا را کلیک کنید.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟