راه اندازی پلت فرم مدیریت منابع انسانی توسط یکی از اعضای کارخانه آزادی


“Test and Type” یک پلتفرم آنلاین برای ارائه ابزارها و راه حل هایی برای مدیریت منابع انسانی و توسعه شخصی است. در واقع، تست و تایپ ابزارها و راه حل های آنلاین خود را با رویکردی بین رشته ای به رفتار سازمانی و روانشناسی صنعتی و سازمانی در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

سوده دشتی، موسس شرکت توسعه دانش بنیان نوتریکا با اشاره به فعالیت وب سایت «تست و تایپ» گفت: این بستر به مردم و سازمان ها کمک می کند تا آگاهانه تر با رویدادهای سازمانی مواجه شوند. همچنین با ابزارهای «تست و ضربه» افراد به صورت دقیق شخصیت، رفتار و استعداد خود را کشف کرده و زمینه ای برای تصمیم گیری آگاهانه فراهم می شود.

وی افزود: در حال حاضر مشاغل مختلفی بر اساس شایستگی های رفتاری و شخصیتی مورد نیاز در سایت تست و تیپ معرفی می شود و از سوی دیگر شایستگی هایی که هر فرد از طریق آزمون های استاندارد شخصیت و روانشناسی مورد سنجش قرار می گیرد. داشبورد ارزیابی سازمانی و گروهی نیز ایجاد شده است.

دشتی ادامه داد: شرکت توسعه تعالی نوتریکا از سال ۱۳۹۵ شروع به فعالیت کرده و با نام تجاری Test and Type در HR فعالیت می کند.

وی افزود: «تست و تیپ» برای سازمان ها نه تنها تیپ شخصیتی و رفتاری کارکنان را مشخص می کند، بلکه در «تست و تیپ» می توان مدل شایستگی را تعیین کرد. به این معنی که شایستگی های مورد نیاز برای شغل مورد نظر را می توان کمی (اعداد بین ۱ تا ۵) تعیین کرد. شایستگی هایی مانند مدیریت بحران، مهارت های مدیریتی، نظم و انضباط و غیره. (حدود ۱۵۰ شایستگی با تعاریف استاندارد) و کارجو آزمون های مربوط به این شایستگی ها را انجام می دهد و پنل ارزیابی سازمانی و گروهی درصد رعایت را گزارش می دهد.

دشتی درباره مخاطبان «تست و تیپ» نیز گفت: از نظر خودشناسی و رشد فردی از گروه سنی ۱۲ تا ۱۷ سال و ۱۸ سال به بالا می توانند از آزمون های روانشناسی با رویکرد شغلی و آینده استفاده کنند. تحصیلات. علاوه بر این، سازمان ها و تیم ها می توانند از پنل ارزیابی سازمانی و گروهی برای جذب نیرو و تیم سازی برای انتخاب آگاهانه و انتخاب بهترین ها استفاده کنند.

موسس شرکت نوتریکا درباره محصول این شرکت دانش بینان گفت: سایت “تست و تایپ” از دو سال پیش به عنوان سایت دانش بینان معرفی شده است و نتیجه وبسایت تست اند تایپ یک محصول دانش بنیان فناوری اطلاعات است که استفاده می شود.

گفتنی است نوتریکا از سال ۱۳۹۷ در کارخانه نوآوری آزادی مستقر شده است.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟