رشد ۳۳۵ درصدی فروش ملک در هرمزگان


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری ظهر امروز اظهار داشت: خوشبختانه پس از سفر رئیس قوه قضائیه به استان و آغاز تغییرات در وضعیت انبارهای اموال، پیشرفت چشمگیری در همه شاخص ها و رشد عملکرد در بخش های مختلف شاهد هستیم

وی ادامه داد: با توجه به تغییراتی که در نتیجه دستورات رئیس قوه قضاییه رخ داده است، میزان فروش ملک در استان هرمزگان از ابتدای فروردین ۱۴۰۱ تا ۳۰ شهریورماه سال جاری بالغ بر ۸ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال است. نسبت به فروش ۲۰۰۰ میلیارد ریالی برای مدت مشابه سال قبل ۳۳۵ درصد رشد نشان می دهد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: خوشبختانه پس از سفر رئیس قوه قضاییه، سازمان مالکیت پیشرفت کرده و قطعاً با ادامه این روند، گام های بزرگی برای صیانت از مالکیت بانک ملی برداشته خواهد شد.

قاضی عالی هرمزگان تاکید کرد: پس از ورود روسای قوه قضائیه و قوه مجریه به موضوع تعیین تکلیف اموال، نهادهایی که در ساماندهی این کالاها مشارکت داشتند همکاری بسیار نزدیک و در نتیجه سازنده ای دارند. تعامل بر اساس هجده شاخص پیاده سازی در حوزه اموال منقول و غیرمنقول، استان هرمزگان رتبه اول را در سطح کشور کسب کرده است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید