رقیب ۱۴ ساله چگونه به مدال برنز رسید؟/ مبینی: امیدوارم به سهمیه المپیک مصر برسیم؟


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس محمد بیرانوند، ملیپوش یک تله کشورمان موفق شد مدال برنز مسابقات زیر ۱۴ سال آسیا را برای تاریخ سازی کسب کند.

مهدی مبینی دبیر فدراسیون تیراندازی گفتما داریم می رویم با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، وی در خصوص این نتیجه گفت: همزمان با اردوهای تیم های ملی در تیراندازی با تفنگ و تپانچه پس از ۲ سال اردوهای اسکیت و اهداف پرنده را نیز آغاز کردیم. برای افزایش انگیزه ورزشکاران را به جام جهانی آذربایجان، جایزه بزرگ قونیه و بازی های آسیایی قزاقستان اعزام کردیم که بیرانوند در قزاقستان به مدال برنز رسید.

وی افزود: در زمینه پشتیبانی در تفنگ و تپانچه نیز در اهداف پرنده پشتیبانی انجام داده ایم و در حال حاضر ۳ تا ۴ استعداد به ثمر رسیده است. بیرانوند در ۱۴ سالگی به مدال برنز جوانان رسید که برای ما به اندازه طلا بود. اگر درست تربیت شود آینده درخشانی خواهد داشت. ما دو سه رقیب دیگر در این زمینه داریم اما همانطور که می دانید یک تله این یک دوره بسیار دشوار است. برای تقویت این حوزه هر دو هفته یکبار مسابقات آزاد کشوری برگزار می کنیم اما همانطور که می دانید این کار هزینه بر است و نیاز به فعالیت زیادی دارد.

دبیر فدراسیون تیراندازی در خصوص برگزاری لیگ و مسابقات تفنگ و تپانچه باز برای انتخاب بهترین بازیکنان اعزامی به مسابقات جهانی مصر و دریافت سهمیه المپیک، یادآور شد: هم لیگ و هم مسابقات آزاد برگزار می کنیم. ، همه با هدف تقویت تیم ملی ه – در مسابقات جهانی مصر علاوه بر مسابقات بزرگسالان برای کسب سهمیه المپیک، مسابقات جوانان و نوجوانان به طور همزمان برگزار می شود.

مبینی ادامه داد: نفرات نهایی هنوز مشخص نشده اند. آنها در پایان سپتامبر به هانوفر می روند تا اردو بزنند و سلاح ها را به روز کنند. مربیان دستورالعمل‌های انتخاب بازیکن دارند که بر اساس سوابق اردوی آزاد و اردوی لیگ و ارزیابی همه آنها فهرستی را مشخص می‌کند. امیدوارم بتوانیم در مسابقات جهانی مصر که ۴ ورزشکار در هر رشته سهمیه می گیرند، شرکت کنیم.

پایان پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید