رمزگشایی از رمز و راز ابدی آیفون (+ عکس)


هنگام انتقال فایل از آیفون به کامپیوتر و یادگیری نحوه انتقال اطلاعات از اندروید به آیفون، معمولاً مشخص است که در کدام قسمت از آیفون می توانید تمام داده های تازه منتقل شده به آیفون خود را مشاهده کنید. اما فایل هایی که در آیفون دانلود می شوند چطور؟ فایل های دانلود شده آیفون در کجا ذخیره می شوند؟ این مشکل ممکن است بسته به نوع فایل و نحوه دانلود آن متفاوت باشد.

چگونه دانلودها را در آیفون پیدا و مشاهده کنم؟
می توانید به راحتی فایل ها و فایل های پیوست را در آیفون خود دانلود کرده و از طریق اپلیکیشن Files به آنها دسترسی داشته باشید. حتی می توانید فایل هایی مانند عکس ها و فیلم ها را در آیفون خود مخفی کنید. اما گاهی اوقات پیدا کردن و دسترسی به فایل های دانلود شده در آیفون دشوار است.

اپل برنامه Files را برای مشاهده فایل های دانلود شده ارائه کرد. با این حال، اگر نام فایل و محل دانلود آن را نمی دانید، پیدا کردن آن دشوار می شود. برای صرفه جویی در زمان، به شما نشان خواهیم داد که کجا فایل های دانلود شده را در آیفون ذخیره کنید.

با انتشار iOS 11، اپلیکیشن Files وارد دنیای اپلیکیشن های رسمی آیفون شد. این برنامه به کاربر اجازه می دهد تا به فایل های خود مانند فرم های PDF، فایل های صوتی و کتاب های الکترونیکی دانلود شده از برنامه هایی مانند سافاری، میل و غیره دسترسی داشته باشد و آن ها را مدیریت کند. همچنین می توان از آن برای حذف یا اشتراک گذاری فایل ها استفاده کرد.

در ضمن مشکل اینجاست که گاهی اوقات با باز کردن برنامه Files، فایل مورد نظری که نامش را نمی دانید در بین پوشه های مختلف پیدا نمی کنید. برای دانلود فایل در Files کافیست از منوی آیفون موجود گزینه Download را انتخاب کنید و مراحل زیر را برای یافتن آن دنبال کنید:

برای یافتن فایل دانلود شده در Files، از نوار جستجو در بالای برنامه استفاده کنید یا مکان ذخیره را به صورت دستی باز کنید.

به طور معمول، فایل های معمولی باید در تب Browse پوشه Downloads در My iPhone قرار داشته باشند.

فایل های اخیرا دانلود شده را می توان در تب Recent برنامه Files مشاهده کرد.

رمزگشایی از رمز و راز ابدی آیفون (+ عکس)

از آنجایی که آیفون دارای یک کتابخانه تصویری قدرتمند است که مستقیماً به دوربین، روتوش عکس، آلبوم عکس و بسیاری از برنامه های شخص ثالث متصل است، اپل تصمیم گرفت این ساختار را تغییر ندهد و تمام عکس ها و ویدیوها را در برنامه Photos نگه دارد. بنابراین، می توانید تمام تصاویر دانلود شده را در برنامه Photos پیدا کنید. علاوه بر این، تمام تصاویر و ویدیوهای ارسال و دریافت شده از طریق پیام ها به طور خودکار در برنامه Photos ذخیره می شوند.

با این حال، باید در نظر داشته باشید که در مورد ذخیره فایل‌ها با گزینه Save to Files، همیشه این گزینه را دارید که مکان ذخیره فایل‌ها را انتخاب کنید و تنها در صورتی که تنظیمات مکان ذخیره‌سازی دانلودهای پیش‌فرض Safari را از برنامه تغییر نداده باشید، باید ببینید پوشه دانلودها

برای تغییر یا اطلاع از محل ذخیره دانلودهای سافاری، مراحل زیر را دنبال کنید:

از تنظیمات به Safari بروید.

در پایین صفحه، Downloads را انتخاب کنید تا در صفحه بعد بتوانید مکان ذخیره سازی جدیدی را مشخص کنید یا از مکان ذخیره سازی فعلی خود مطلع شوید.

منبع: زومیت