رویال با روتین ارزان ترین مراقبت از پوست


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای موجود در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • اعضای خانواده سلطنتی با ارزان ترین روش مراقبت از پوست مشخص شده اند – و آن چیزی نیست که شما فکر می کنید.


  ملکه در مقایسه با افرادی مانند کیت میدلتون و مگان مارکل ارزان ترین روش مراقبت از پوست را در خانواده سلطنتی دارد.

  ظاهری زیبا در 95 سالگی هزینه ای برای زمین ندارد و با زیبایی ظاهری ملکه در اولین روز بازگشت به قلعه ویندزور ، متخصصان پوست در کلینیک ورا به روال مراقبت از پوست خانواده سلطنتی پرداخته اند تا مشخص شود چه کسی گران ترین است.

  در همین حال ، مگان مارکل گران ترین روال مراقبت از پوست رویال را دارد که هزینه آن حدود 619.97 پوند است – اگرچه ریمل مورد علاقه داروخانه مگان بسیار ارزان است.

  کیت میدلتون با هزینه معمول کمی بیش از نیمی از مگان (312.68 پوند) در رتبه دوم قرار می گیرد ، در حالی که عالیجناب ملکه ارزان ترین مراقبت از پوست را دارد – هزینه متوسط ​​64.99 پوند.

  اما دقیقاً چه چیزی در کیف زیبایی آنها وجود دارد که هزینه بالایی دارد؟ خوب ، گران ترین محصولی که در کارنامه مگان یافت می شود ، سرم هیدراته کننده کیت Somerville Quench با قیمت 68 پوند در بطری است.

  در همین حال ، گران ترین محصولی که دوشس کمبریج از آن استفاده می کند ، بهشت ​​از ماسک زهر زنبور نقره ای دبورا میچل است که 86.50 پوند هزینه دارد.

  و گران ترین محصول ملکه ژل حمام و دوش مولتون براون است که حدود 32 پوند قیمت دارد.

  روش مراقبت از پوست ملکه چیست؟

  ملکه الیزابت در 95 سالگی باید برای حفظ ظاهر جوان خود کاری درست انجام دهد. در حالی که او مانند نوه هایش در ماساژ صورت و ماساژ صورت شرکت نمی کند ، ملکه سوگند یاد می کند که دوبار در روز با یک لایه کرم هشت ساعته الیزابت آردن مرطوب کننده و همچنین با نوشیدن آب فراوان پوست خود را هیدراته نگه دارد.

  ملکه

  هزینه کلی ماهانه: 64.99 پوند

  تجزیه محصول:

  متخصص پوست ، Mehmet Göker ، روند معمول او را ستوده است و می گوید: “استفاده مذهبی ملکه از کرم هشت ساعته قطعاً به ظاهر نرم و جوان او در 95 سالگی کمک می کند. یک کرم مرطوب کننده سنگین قطعاً راهی است که برای پوست های مسن انتخاب می شود. “

  روال مراقبت از پوست کیت میدلتون چیست؟

  گفته می شود کیت میدلتون به محصولات Karin Herzog قسم می خورد – روغن گل رز او بخشی حیاتی از روال مراقبت از پوست اوست. همچنین تصور می شود که او به طور منظم از زهر زنبور عسل آرایشگر محبوب انگلیسی دبورا میچل استفاده می کند. یک کتان مرطوب کننده و کتان مرطوب کننده نیوآ بخش کوچکی از روال مراقبت از پوست اوست.

  کیت میدلتون لندن ، پادشاهی متحده - 08 دسامبر: (برای انتشار در روزنامه های انگلستان تا 48 ساعت پس از ایجاد تاریخ و زمان) برای کاترین ، دوشس کمبریج پس از شرکت در پذیرش دیپلماتیک سالانه در کاخ باکینگهام لندن ، 8 دسامبر 2016 ، در 8 دسامبر 2016 ، عزیمت می کند. به (عکس توسط Max Mumby/Indigo/Getty Images)

  اعتبار: گتی

  هزینه کلی ماهانه: 312.68 پوند

  تجزیه محصول:

  Mehmet Göker استفاده از SPF برای مقابله با چین و چروک را توسط کیت توصیه می کند و توضیح می دهد که چرا شما همیشه مجبور نیستید پول زیادی خرج کنید. وی توضیح داد: “اگرچه استفاده از مرطوب کننده های گران قیمت برای جلوگیری از چین و چروک وسوسه انگیز است ، اما اغلب مارک های ارزان قیمت کار خوبی را انجام می دهند!”

  کیت به عنوان کرم روز خود از مرطوب کننده Nivea سوگند یاد می کند و از سرم ها و ماسک های گران تر برای تکمیل این امر استفاده می کند. او همچنین از محافظ SPF Karin Herzog روزانه بر روی صورت خود استفاده می کند ، که برای محافظت از پوست در برابر آسیب آفتاب بسیار مهم است. عدم استفاده از SPF در نهایت باعث ایجاد لکه های آفتابی و چین و چروک می شود. “

  روال مراقبت از پوست مگان مارکل چیست؟

  تصور می شود که مگان مارکل به چند محصول کلیدی قسم می خورد تا پوست او در بهترین حالت ظاهر شود و مانند کیت میدلتون ، محصولات او از بودجه تا فوق العاده گران قیمت هستند. گفته می شود روغن درخت چای یکی از ضروریات اوست ، همراه با ماساژ گونه و فک و صورت توسط نیکولا جاس که قول می دهد “صورت خود را از داخل به بیرون مجسمه کند”.

  مگان مارکل

  اعتبار: گتی

  هزینه کلی ماهانه: 619.97 پوند

  تجزیه محصول:

  Mehmet Göker توضیح می دهد که چرا ارزان ترین اقلام مگان – 4.99 پوند روغن درخت چای – از خریدهای لوکس و زیبایی او سودمندتر است.

  او می گوید: “مگان طیف وسیعی از محصولات را در کمد لوازم آرایشی خود دارد ، از بودجه گرفته تا قیمت بسیار زیاد.”

  “به نظر من یکی از مفیدترین محصولات ، روغن درخت چای است – اتفاقی ، ارزان ترین چیز موجود در آنجا. از روغن درخت چای می توان برای خشک کردن لکه ها به دلیل خاصیت ضد التهابی و ضد میکروبی استفاده کرد. همچنین تصور می شود که قرمزی ، تورم و التهاب پوست را آرام می کند. می توان از آن برای از بین بردن جای زخم آکنه ، تسکین خشکی پوست و اگزما و همچنین تسریع بهبود زخم ها و بریدگی ها استفاده کرد. “

  https://www.youtube.com/watch؟v=zdZNVmH8KQE

  و اگر می خواهید فواید پوست جوان Nichola Joss بدون قیمت 350 پوند را داشته باشید ، Mehmet راه ساده ای را برای دسترسی رایگان به تکنیک های ماساژ صورت توضیح می دهد.

  وی گفت: “صورت نیکولا جاس ، در طرف دیگر مقیاس قیمت 350 پوند ، روشی فوق العاده برای تقویت عضلات صورت و کاهش احتباس آب و پف صورت است. با این حال ، با آن برچسب قیمت ، برای بسیاری قابل دسترسی نیست. شما می توانید تکنیک های ماساژ صورت را به تنهایی انجام دهید! “

  وی افزود: “نیکولا با مهربانی تکنیک های ماساژ صورت خود را در Youtube برای شما به اشتراک گذاشته است – من شخصاً ماساژ روغن صبح او را توصیه می کنم.”

  دیدگاهتان را بنویسید