زباله های قبور شهدا توسط خبرنگاران و عکاسان شیراز – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، جانشین فرمانده سپاه فجر فارس در امور اقشار مختلف صبح دوشنبه خبرنگاران را بر سر مزار شهدا همراهی کرد و ایام خبرنگار را گرامی داشت.

سرهنگ امیر جاهدی می گوید که اگر پیام و اگر دشت کربلا را از این عرصه حذف کنیم، شاید اثری و نامی از قیام عاشورا باقی نماند، گفت: امروز اگر نتوانیم به رسالت بزرگی که همه خبرنگاران به ویژه خبرنگاران متعهد بر عهده دارند، در جنگ رسانه ای که متعلق به شرکت های بزرگ پخش اخبار است، نقش ما از بین خواهد رفت

وی یادآور شد: به همت عالیه خبرنگاران فداکار، حقیقت در دنیا گم نشد و نور و حقیقت رسالتی بود که حضرت سیدالشهدا (ع)آ) او انجام داد و امروز در حال گسترش است و دل مشتاقان در سراسر جهان به سوی این نور معطوف شده است.

جانشین فرمانده سپاه فجر فارس ابراز امیدواری کرد این بار با شهدای خبرنگار ادامه دهد. جاهدی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم رسالت دینی و انقلابی خود را به خوبی انجام دهیم، ابراز امیدواری کرد که بتوانیم پرچم برافراشته شهدا را حفظ کنیم.

هادی رضایی رئیس بسیج رسانه فارس نیز گفت: امروز بر سر مزار شهدا جمع شدیم تا با آرمان های اسلام، انقلاب و شهدا میثاق جدیدی ببندیم.

وی گفت: هفته خبرنگار را با زیارت قبور شهدای خبرنگاران آغاز می کنیم زیرا روح بلند این شهدا همراه مجاهدان و ملت ایران بوده و هست.