سرمایه گذاری اولین قدم به سوی استارتاپ است


به گزارش روابط عمومی جنبش اول، این هلدینگ سرمایه گذاری خطرپذیر به همراه صندوق پیشگام در سومین دور جذب سرمایه برای استارت آپ میاره شرکت کردند.

استارتاپ‌های First Movement به‌عنوان بازوی سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز گروه همراه اول در سال ۱۳۹۷ برای سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های سطح متوسط ​​و بالاتر تأسیس شد.

می پوشد همچنین یک پلتفرم با رویکرد تحویل درخواستی با استفاده از پیک های موتوری است که اکثر مشتریان آن رستوران ها و سوپرمارکت ها هستند.

تیم میاره فعالیت خود را از مرکز کارآفرینی شریف در سال ۱۳۹۴ آغاز کرد و اولین سرمایه گذاری خود را از رهنما ونچرز در سال ۱۳۹۴ دریافت کرد و دو سال بعد ادونچرز در این استارتاپ سرمایه گذاری کرد.

این سومین دور جمع‌آوری سرمایه است و اولین قدم این بود که به عنوان سرمایه‌گذار اصلی در مذاکره برای این سرمایه‌گذاری عمل کنیم.

روابط عمومی جنبش اول با انتشار این خبر، یکی از مهم ترین دلایل سرمایه گذاری خود در این کسب و کار، رشد بسیار سریع این تجارت در سال های اخیر، کسب سهم قابل توجهی از بازار در صنعت لجستیک است. و همچنین انتظار تداوم این رشد در سال های آینده را از مدل کسب و کار منحصر به فرد در مقایسه با رقبا و همچنین تیم توانمند و متخصص برای اجرای طرح های توسعه جذاب یاد کرد.

امیر احمد برکاتین، مدیرعامل میاره با تایید این خبر، رویکرد برد-برد و روحیه مشارکتی جنبش اول در مذاکرات و همچنین فرصت استفاده از زیرساخت های جنبش اول در تداوم این مشارکت را از مهم ترین دلایل آن دانست. افزایش سرمایه از همان حرکت اول و اعلام کرد که با این سرمایه گذاری، طرح میار به دنبال فعالیت های توسعه ای هدفمند برای کسب حداکثر سهم بازار است.

اولین حرکت را سرمایه گذاری کنید

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟