سرمایه گذاری هوشمندانه در پایگاه


شرکت سرمایه گذاری اسمارت آپ روی استارتاپ بازینگا سرمایه گذاری می کند که مبتنی بر بازی های ساده و نوستالژیک است. این دوازدهمین سرمایه گذاری است که اسمارت آپ از طریق صندوق «SmartFund One» در سال گذشته انجام داده است.

«بازیگا» متعلق به شرکت آواگیمز است که موسسان آن حسین مزروعی و طاها رسولی هستند و تیمی حدودا ۲۰ نفره در آن مشغول به کار هستند. بازی Bazinga در حال حاضر در تمامی مارکت های اندرویدی، کافه بازار، مایکت و گوگل پلی با بیش از ۲۰۰۰۰۰ نصب و بیش از ۴۰۰۰ کاربر فعال روزانه در ۹ ماه عمر خود در دسترس است.

احمد فراهانی، مدیر سرمایه گذاری اسمارت آپ درباره سرمایه گذاری در استارت آپ بازینگا گفت: اسمارت آپ وارد عرصه بازی نشده است، اما به دلیل نمونه های موفق خارج از کشور و همچنین تخصص و تجربه ای که تیم آوگیمز داشتند، علاقه بیشتری دارند. در سرمایه گذاری در بازینگا .شد. »

انتخاب اسمارت آپ به عنوان سرمایه گذار

حسین مزروعی، یکی از بنیانگذاران بازنگا، درباره تجربه جذب سرمایه از اسمارت آپ گفت: در مراحل مذاکره برای اجرای پروژه و افزایش سرمایه، با تیمی درگیر بودیم که دغدغه های کارآفرینی را درک می کرد و در جلساتی که با آنها داشتیم. در کمیته سرمایه گذاری، ما جنبه های مختلف پروژه را مورد بحث قرار دادیم، معلوم شد که ما، به عنوان کارآفرین، ممکن است از درون به آنها توجه نکرده باشیم.

ضمناً فرآیند مذاکره برای بستن قرارداد و تعامل برای اخذ سرمایه بسیار سریع انجام شد و در مراحل پس از بسته شدن قرارداد، تیم ارزیابی اسمارتاپ پیگیر و توصیه های خوبی را ارائه کردند که باعث اطمینان بیشتر ما در انتخاب شد. یک شریک خوب

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟