سفر آهنگ لشکر حق به صحنه کشوری در جشنواره فانوس


به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، مجید کریمیان سرپرست حوزه هنری خراسان جنوبی امروز در گفتگو با اصحاب رسانه استان اظهار داشت: مرحله استانی ششمین جشنواره هنری فانوس در خراسان جنوبی برگزار شد.

وی افزود: سرود لشکر حق در این مرحله از جشنواره انتخاب شد.

رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی تصریح کرد: این آهنگ در ششمین جشنواره تولیدات هنری فانوس در بخش سرود و سرود دانش آموزی شرکت کرد و توانست به مرحله کشوری راه یابد.

کریمیان یادآور شد: حوزه هنری خراسان جنوبی در جشنواره فانوس با آثار لشکر محمدی در سال ۱۳۹۶، شهید القدس در سال ۱۳۹۸ و ابابیل در سال ۱۴۰۰ موفق به کسب رتبه های خوبی شد.

وی با اشاره به اینکه جشنواره تولیدات هنری فانوس به همت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار می شود، ادامه داد: این جشنواره هر ساله در حوزه های مختلف هنری از جمله موسیقی، سرود، تجسمی، نماهنگ و نماهنگ برگزار می شود. و غیره .تکمیل می شود.

رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی درباره سرود لشکر حق گفت: این سرود به همت حوزه هنری و حوزه هنری بسیج استان در ابتدای سال جاری تهیه و تولید شده است.

کریمیان گفت: این سرود در قالب جبهه مقاومت و مربوط به سالگرد شکست آمریکا در صحرای طبس به زبان های فارسی و افغانی تهیه شده و به دنبال تولید کلیپ آن هستیم.

انتهای پیام/۶۹۰۱۴
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید