شهدا هر چند مظلوم باشند در اوج قدرت هستند


مدیرعامل بانک صادرات ایران در مراسم بزرگداشت شهدای بسیجی آرمان علیوردی گفت: شهدا در رأس قدرت هستند هر چند مظلوم باشند. ما موظفیم پاسدار خون شهدا باشیم و شخصیت آنها را الگوی زندگی خود قرار دهیم

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، سید دی ایمانی در مراسم بزرگداشت دانش آموز بسیجی آرمان علیوردی که با حضور مسئولان لشکری ​​و کشوری، مسئولان نهادهای فرهنگی و حوزه های علمیه کشور، مدیران و کارکنان برگزار شد. بانک صادرات ایران و مردم شهید پرور در مسجد نور تهران. شید با بیان این مطلب می افزاید: شهدا در قله اقتدار هستند هرچند مظلوم. ما باید به این مقام احترام بگذاریم و قدردان شهدا باشیم. آنها با نثار خون خود سربلندی این کشور را ساختند و تضمین کردند. ما موظفیم به راه و هدف آنها احترام بگذاریم. ما باید شخصیت شهدا را الگوی زندگی خود قرار دهیم و یاد و خاطره آنها را همیشه در ذهن و منش و حرفه خود نگه داریم.

مدیرعامل بانک صادرات ایران: شهدا در قله قدرت هستند هر چند مظلوم باشند

وی گفت: همه شهدا، شهدای دفاع مقدس، مدافعان حرم و امنیت کشور در بین مردم و مسئولان جایگاه گرانبهایی دارند.

مدیرعامل بانک صادرات ایران تاکید کرد: مدافعان امنیت مایه سربلندی و اقتدار کشور هستند و امنیتی که در کشور وجود دارد حاصل تلاش و جانفشانی این عزیزان است. ما معتقدیم که به دلیل تلاش ها و تلاش های مدافعان امنیت، از امنیت برخورداریم. همیشه قدردان فداکاری این عزیزان هستیم.

وی گفت: نقش و جایگاه حامیان امنیت در بین مردم و کارکنان امری ضروری و ضروری است. مردم در هوشیاری و همت خود و در پناه نقش منحصر به فرد خود احساس امنیت می کنند.

مدیرعامل بانک صادرات ایران: شهدا در قله قدرت هستند هر چند مظلوم باشند

در این مراسم که با حضور و پیام تسلیت ویژه وزیر اقتصاد و دارایی و همچنین مقامات ارشد قوه قضائیه و نمایندگان شورای اسلامی شهر همراه بود، حجت الاسلام والمسلمین علی ثمری قدرتمندترین سخنران مجلس شورای اسلامی کشور، ضمن تفسیر آیاتی از سوره احزاب قرآن کریم در وصف شهادت، اقتدار، ظالم شهید علیوردی و مقام والای او را ادا کرد.

وی بیان کرد: در ۴۳ سال گذشته دشمنان هر کاری از دستشان بر می آمد بر علیه مردم ما انجام داده اند و امروز به برکت خون شهدا بر هجمه های مختلف فائق می آییم.

حجت الاسلام والمسلمین ثمری با تاکید بر این وعده الهی که حتی یک قطره از خون شهدا پایمال نمی شود، افزود: خون شهدا حیات جاودان و نشاط معنوی را ایجاد می کند.

مدیرعامل بانک صادرات ایران: شهدا در قله قدرت هستند هر چند مظلوم باشند

وی تصریح کرد: شهدا به عهد خود عمل کردند و حاضر نشدند محبت خود به اهل بیت و امام حسین علیه السلام را با چیز دیگری عوض کنند.

شهید آرمان علیوردی فرزند عزتاله علیوردی از همکاران جانباز بانک صادرات ایران در سن ۲۱ سالگی در راه دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی به شهادت رسید.