شهید جعفر کوکبی: در اسلام و قرآن حرکت کنید


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»; او شاهد شهود عرفانی بود و نقش همه خوبی ها را در چهار سر گتی نشان داد و چشمان ستارگان آسمان را روشن کرد، ققنوس هشت بهشت ​​را که هفت آسمان را اسیر کرد، همان عاشقی که در وادی مقدس پرواز کرد. از عشق و فرشتگان روح پاکش را نوازش کرد.کرد

می خواهیم هر روز را با نام و یاد این ستارگان به پایان برسانیم و به برکت و یاری این عارفان عاشق کار را آغاز کنیم. ادای دینی باشد بر آن همه رشادت و دلاوری و مجاهدت و دلاوری… برگ سبز هدیه درویشی هر جور که گرفته شود و چه تلقی شود.

۳۲۱۲/ لحظاتمان با شهید جعفر کوکبی خجسته باد

درود بر حکیمی که نعمت وجود و آرامش را به پروردگار عالم و اصل همه موجودات خاتم الانبیاء محمد عبدالله (ص) و عترت و عترت او را عطا فرمود. مخصوصاً امام زمان (عج) و ارواح جهانیان و درود بر نائب بر حقش امام خمینی و یارانش.

و درود بر رزمندگان و فاتحان عزیز عاشورا و درود فراوان بر روح پاک همه شهدای اسلام تا انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) به مراحل حساس و سرنوشت ساز رسید و فراعنه را به موقع به زباله دان تاریخ

وظیفه خود دانستم که بخشی از مسئولیت خود را در قبال دین و مکتب خود انجام دهم.امیدوارم انشاءالله مورد رحمت خداوند قرار بگیرم.

با سلام و درود فراوان به پدر و مادرم که برای احقاق حق فرزندانشان سختی ها و مشکلات فراوانی را پشت سر گذاشتند، مخصوصاً مشکلات فراوانی که در طول زندگی به واسطه زحمات بی دریغ مادرم که برای رفاه فرزندانش زحمت کشیده بودیم. بچه ها با همه سختی ها و همه ناملایمات زندگی از رفاه او گذشتند، او زندگی اش را رها کرد و تمام افکار و فعالیت هایش را برای موفقیت فرزندانش به کار گرفت، اگر بخشیده ام ببخشید.

درود بر پدر عزیزم که هر کاری برای فرزندانش انجام داد، به نوبه خود از وجود ارزشمند ایشان تشکر می کنم و امیدوارم اگر باعث ناراحتی پدر و مادر عزیزم شده اید مرا ببخشید.

اما به خواهران عزیز و مومنم و برادر عزیزم ضمن آرزوی موفقیت برای شما در امور زندگی، می‌خواهم به شما بگویم که با وجود اینکه برادر شما بوده‌ام، شرمنده‌ام که جز باری بر دوش شما نبوده‌ام. تمام زندگی من .

برادران و خواهران عزیز، انتظاراتی که از برادر بزرگتر از خود داشتید و آرزو کردید که برادری باشم که برای شما افتخاری باشد – اما می دانم که نه تنها حق شما عزیزان را ادا نکرده ام. ، تا به گردن من بود، اما من هم باعث اضطراب شما شدم. امیدوارم همیشه در زندگیت موفق و سربلند باشی و مرا به خاطر افتخارت ببخش. همیشه به شما افتخار کردم عزیزانم.

من کوچکتر از آن هستم که بتوانم تو را نصیحت کنم، اما با توجه به مسئولیت و وظایفی که دارم به چند نکته اشاره می کنم، ابتدا به آنچه خداوند به تو داده راضی باش و بدان که هر اتفاقی در زندگی ات می افتد فقط به دنبال لذت باش. خداوند تبارک و تعالی. همیشه سعی کنید سختی ها را ساده نگیرید و آنها را جزئی از رسیدن به تکامل خود بدانید، زیرا خداوند افراد سختی را آفریده تا بندگان خود را در تمام مراحل آزمایش کند.

در زندگی اولی باشید به خواست خدا در تمام مراحل زندگی برای پیشرفت و زندگی خود و کنار آمدن با همه سختی ها و مصائب زندگی و در همه امور زندگی سعی کنید از دیگران پیشی بگیرید به درگاه خداوند. دیگران را در راه انقلاب و اسلام و پیروی منع کنید. رهبر انقلاب که وکیل وقت هستند عقب بایستند.

همیشه در اسلام و قرآن حرکت کنید و در راه رضای خدا گام بردارید و سعی کنید کلمه توحید را لا اله الا الله الگوی زندگی خود قرار دهید و بر اساس این کلمه همه خدایان شیطانی را از ذهن خود دور کنید و همه خدایی را که نگه دارید. شما از راه اصلی که قرآن و اسلام است، شما را به بیراهه می کشاند و زمانی که بخواهید بر همه خدایان منحرف چیره شوید، تنها به خدایی خواهید رسید که شایسته ستایش و ستایش است که خالق جهان و جهان است. جهانیان و موجودات روی زمین و آسمان به خدایی می رسی که قرآن است، به تو خبر می دهد که در آن صورت پیروز و موفق در زندگی خواهی بود و در برابر عظمت خداوند سفید و سربلند می شوی به مسئولیت خود افتخار کن. .

انتهای پیام/۸۹۰۰۱/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید