شهید علی بیات ورچکی: تربیت فرزندان باید اسلامی باشد


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»; او شاهد شهود عرفانی بود و نقش همه خوبی ها را در چهار سر گتی نشان داد و چشمان ستارگان آسمان را روشن کرد، ققنوس هشت بهشت ​​را که هفت آسمان را اسیر کرد، همان عاشقی که در وادی مقدس پرواز کرد. از عشق و فرشتگان روح پاک او را نوازش کرد

می خواهیم هر روز را با نام و یاد این ستارگان به پایان برسانیم و کار را به برکت و یاری این عارفان عاشق آغاز کنیم. ادای دینی باشد بر آن همه رشادت و دلاوری و مجاهدت و دلاوری… برگ سبز، هدیه درویشی، هر جور دریافت شود و تلقی شود.

۳۲۱۳/ لحظاتمان با شهید علی بیات ورچگی مبارک باد

نام خداوند بخشنده

با سلام و درود بی پایان به رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و درود بر راهیان نور علیه ظلمت.

اکنون که موفق به نوشتن وصیت نامه شده ام، از خداوند متعال می خواهم که از اعمال گذشته ام بگذرد و لیاقت شهادت را نصیبم کند.

پدر و مادر عزیزم امیدوارم این فرزندی را که سالها در مکتب اسلام تربیت کرده اید به راحتی در راه خدا فدا کنید و شهادت من مایه مباهات دنیا و آخرت شما باشد.

عزیزان خدا را شاکر باشید به خاطر وجود وکیل ما و همچنین راه شهادت و شجاعت را برای ما باز کرد.

عزیزان ما امانتی از سوی خدای خود هستیم که به دست دنیا و پدر و مادرمان سپرده ایم. در صورت امکان می توان این امانت را برگرداند، اما از چه طریق؟ با غرور و ایمان یا خدای نکرده از این همه ظلم و بی ایمانی که مثل گل بی بو بمیرد؟ پس درود بر پدران و مادرانی که فرزندان خود را در اسلام تربیت کرده و به جامعه منتقل می کنند.

برادر و خواهر گرامی، دعا را فراموش نکنید که خداوند این شهادت را از ما بپذیرد و امام عزیز را تنها نگذارید و به قول ایشان عمل کنید تا در دنیا و آخرت سعادتمند باشید. مثل خواهران زینب باش و خودت رفتار کن.

در آخر به شما توصیه می کنم هوشیار باشید و اجازه ندهید منافقین فرهنگ شما و جوانان و نسل آینده را تغییر دهند. آنها را در جوانه نیش بزنید

انتهای پیام/۸۹۰۰۱/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید