شهید محمدرضا توحیدنژاد: هرگز با دشمن سازش نکنید


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»; او شاهد شهود عرفانی بود و نقش همه خوبی ها را در چهار سر گتی نشان داد و چشمان ستارگان آسمان را روشن کرد، ققنوس هشت بهشت ​​را که هفت آسمان را اسیر کرد، همان عاشقی که در وادی مقدس پرواز کرد. از عشق و فرشتگان روح پاکش را نوازش کرد.کرد

می خواهیم هر روز را با نام و یاد این ستارگان به پایان برسانیم و به برکت و یاری این عارفان عاشق کار را آغاز کنیم. ادای دینی باشد بر آن همه رشادت و دلاوری و مجاهدت و دلاوری… برگ سبز هدیه درویشی هر جور که گرفته شود و چه تلقی شود.

۳۲۱۰/ لحظاتمان با شهید محمدرضا توحیدنژاد خجسته باد

نام خداوند بخشنده
و به کشته شدگان در راه خدا مگویید که مرده اند، بلکه زنده شده اند، ولی شما نمی فهمید.

و کسانی را که در راه خدا کشته می شوند مرده نخوانید، بلکه زنده اند، ولی شما نمی فهمید.
خدا را شاکرم که این فرصت را به من داد تا در لشکر اسلام باشم و به عنوان یک حافظ کوچک قرآن با توکل بر خدا با دشمنان اسلام بجنگم و به خیل شهدای راه خدا خواهم پیوست.

درود بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی، قلب تپنده امت شهیدپرور، این اسطوره مقاومت و این نماینده مهدی موعود.

سلام به پدر و مادر عزیزم، پدر و مادری که هرگز نمی توانم دینشان را ترک کنم، پدر و مادر عزیزم، اگر می خواهید غمگین نباشم و روحم در آرامش باشد، التماس می کنم وقتی خبر شهادتم را شنیدید گریه نکنید و غمگین باشید زیرا طبق آیه شریفه شهدای فوق زنده هستند و در نهایت از شما می خواهم که مرا به خاطر ناراحتی هایی که برای شما ایجاد کرده ام ببخشید.

و به برادران و خواهران عزیزم خدا را فراموش نکنید و بعد از من در مجالس مذهبی شرکت کنید، قلم یا سلاح گرم بردارید، همیشه به امام زمان دعا کنید.

و خدمت مردم قهرمان و شهیدپرور ایران که با جانفشانی های خود به حق از یاران پیامبر بالاترند چرا که عده ای از یاران پیامبر هر روز به بهانه از جنگ فرار می کردند ولی به سوی جبهه با پیام امام امت .

و وصیت من به عنوان یک ولی کوچولو این است که هرگز امام خمینی را فراموش نکنید و همیشه امام را حمایت کنید، شکر خدا را به خاطر این نعمت بزرگی که به شما داده است را فراموش نکنید و هرگز نگذارید این نعمت ها از شما دور شود! همواره به فرمان امام خمینی (ره) گوش فرا دهید و لحظه ای از منافقین و دشمنان (شرق و غرب) یاد نکنید و با آنها سازش نکنید.

و در پایان از همه اقوام و دوستانم طلب مغفرت می کنم و برای امام خمینی دعا کنید و نگذارید اسلحه شهدا از دستشان بیفتد و در پایان از من طلب مغفرت کنید.

به امید پیروزی حق بر باطل، درود بر راه راست
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را حفظ کن.

انتهای پیام/۸۹۰۰۱/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید