شکست تیم ایران مقابل میزبان و رده بندی به عنوان تیم دوم – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، تیم هندبال دختران ایران از ساعت ۲۳ به وقت تهران در سومین دیدار خود در رقابت های جام جهانی به مصاف تیم مقدونیه شمالی رفت تا عنوان قهرمانی گروه دوم را از آن خود کند.

در این نشست با حضور و تشویق حضار کشور میزبان شروع کنید در نیمه اول بازی مساوی بود و پس از مصدومیت ناگین رحمانی در اواسط نیمه، این دیدار با نتیجه ۱۱ بر ۸ به سود تیم مقدونیه به پایان رسید و گل هشتم ایران توسط فاطمه مارکیس در آخرین دقیقه از پنالتی برای کشورمان.

نیمه دوم با نتیجه ۲۰ بر ۱۱ به سود میزبان به پایان رسید.

در پایان تیم ایران با نتیجه ۳۱ بر ۱۹ مغلوب حریف شد.

بازیکن شماره ۱۷ مقدونیه بهترین بازیکن این دیدار بود.

با این نتیجه تیم ایران به عنوان تیم دوم جدول دوم گروه راهی مرحله اصلی رقابت ها شد.

هندبالیست های جوان ایران روز چهارشنبه به عنوان تیم اول گروه اول به مصاف تیم ایسلند می روند.

بانوان هندبالیست ایران در رقابت های قهرمانی جهان در گروه دوم مقابل تیم های سنگال، مقدونیه شمالی و ازبکستان قرار گرفتند. ایران مقابل سنگال ۳۹ بر ۲۹ و ازبکستان ۴۷ بر ۳۱ پیروز شد.

دختران ایرانی با کسب این دو پیروزی در جمع ۱۶ تیم برتر جهان قرار گرفتند اولین بار به عنوان تیم هندبال و اولین یک تیم گروه زنان ثبت نام شده

نهمین دوره مسابقات قهرمانی هندبال نوجوانان جهان از ۸ تا ۱۹ مردادماه با حضور ۳۲ تیم در اسکوپیه مقدونیه شمالی برگزار می شود. اولین یک نوار تیم است هندبال دختران کشورمان در راه کسب عنوان قهرمانی آسیا است جلسات بلند شد