طراحی امروزی منصفانه شاهکار ایتالیایی است


به مشاوره فلیپ، طراحی این خودرو در نمای جلویی فوق العاده تهاجمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جسورانه انجام شده به همان اندازه در به نظر می رسید اول بیننده را حاوی تنبل. جلوپنجره کرومی غول پیکر همراه خود نوارهای عمودی پایان دادن شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی اجتناب کرده اند جدا به آن است به نظر می رسید می کنید، متوجه شکافی در وسط آن می شوید کدام ممکن است آن را به تعیین کنید دهانه نزدیک می تنبل. به شرط K7 تهیه شده دسترس در بازار جهانی اجتناب کرده اند نیمه دوم سال ۲۰۲۰ شبیه برخی خودروهای جدید (هیوندای کونا، میتسوبیشی اوتلندر، جدید ET7 را انتخاب کنید و انتخاب کنید… )؛ اجتناب کرده اند توسعه استایل روزمره استفاده می تنبل، یعنی چراغ های روشنایی در روز در بالا همراه خود نازک ترین محل قرارگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید چراغ های ورودی روی دفاع.

نمای عقب خودرو نسبت به نمای ورودی آسان تری دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر همراه خود ملاحظه به سال طراحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مونتاژ آن، پیوسته اجتناب کرده اند جهت چراغ ها بهره می برد. در نمای عقب ۴ خروجی اگزوز موجود است کدام ممکن است متأسفانه تقلبی هستند با این حال به به نظر می رسد اسپرت آن کمک کرده اند.

ساید ساید با بیرون هیچ پیچیدگی طراحی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود چرخ های ۱۸ اینچی پایان دادن شده است. {در این} نما {به دلیل} شکاف بین ۲ محور بلند، اندازه درگاه عقب را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیشه های جانبی مرتفع است کدام ممکن است در نتیجه تجمل گرایی سرنشینان عقب تبدیل می شود.

فضای خانه به گونه ای طراحی شده است کدام ممکن است همراه خود خودروی عمومی سازگار شدن داشته باشد. در وسط داشبورد منصفانه مانیتور لمسی ۱۲.۳ اینچی موجود است کدام ممکن است شبیه به مانکن خودروهای مرسدس بنز است. W205 اجتناب کرده اند داشبورد به نظر می رسد شد در زیر آن، خروجی های جریان هوا مطبوع در حالت تعدادی از ضلعی قرار دارند کدام ممکن است کمتر اجتناب کرده اند حد همان قدیمی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باد همراه خود زاویه کمتری به مسافران می وزد. در زیر منصفانه بدنه مشکی پیانو موجود است کدام ممکن است مدیریت‌های لمسی جریان هوا مطبوع تنها دکمه فیزیکی روی داشبورد است. مانیتور پایین فرمان نیز اجتناب کرده اند نوع دیجیتال ۱۲.۳ اینچی است کدام ممکن است گرافیک خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جذابی دارد. این نمایشگر همراه خود دکمه های روی فرمان مدیریت تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تغییرات مختلفی را به نیروی محرک می دهد.

در کنسول میانی اهرم داروها فرمان همراه خود ارگونومی فوق العاده خوشایند تعبیه شده است، در امتداد طرف آن دکمه های نصب خودکار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترمز دستی برقی تعبیه شده است. K7 برخلاف مانکن گلوبال، اجتناب کرده اند شارژر wi-fi استفاده نمی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده جا دارد به همان اندازه گوشی همراه خود هر ابعاد ای را در شخصی جای دهد.

قسمتی اجتناب کرده اند دستگیره در، اهرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید چارچوب باز شدن درها، اساس فرمان، بدنه خروجی جریان هوا مطبوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید خط تمیز روی داشبورد اجتناب کرده اند طراحی آلومینیومی نوسازی شده {است تا} حس مجلل بودن را در کابین به سرنشینان القا تنبل.

سقف پانوراما ۲ تکه همراه خود سانروف را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاپوت برقی اجتناب کرده اند تولید دیگری ایده ها جالب کابین را انتخاب کنید و انتخاب کنید طراحی خانه است کدام ممکن است آفتاب کافی را برای این جو پیشنهادات.

با توجه به صندلی ها نیز باید ذکر شد کدام ممکن است همراه خود ارگونومی صحیح، دلداری مسافران را در مسافت های تمدید شده فراهم می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث خستگی نمی شوند. به لطف کابین غول پیکر، مسافران فضای اوج، شانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پا فوق العاده خوبی دارند، حتی اشخاص حقیقی همراه خود قد ۱۸۵ سانتی متر نیز می توانند به سادگی وارد ردیف عقب شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آن خارج شوند.

صندوق عقب این خودرو ۹۶۰ لیتری فضای بدست آوردن فوق العاده خوبی را در اختیار مشتریان مکان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند بهتر از های این بازار است. وجود محفظه هایی در زیر بافت این منطقه نیز امکان نگهداری وسایل حیاتی شبیه ابزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید … را فراهم می کرد.