طرح مسکن جوانان قشم امید را در دل مردم زنده کرده است


محمد عاشوری صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس درباره اقدامات انجام شده در جزیره قشم برای تامین مسکن جوانان اظهار داشت: مناطق آزاد باید در خدمت اقتصاد کشور و مردم محلی باشد تا از فقر و بیکاری کاسته شود و شاهد خیر باشیم. حرکت در استان ما در همه ابعاد هستیم و منطقه آزاد قشم نیز از این قاعده مستثنی نیست و اقدامات امیدوارکننده ای در آن تدارک دیده شده است.

وی احیای ظرفیت های اجتماعی را نیاز اساسی کشور و مسیری برای حکومت داری موفق عنوان کرد و افزود: تامین مسکن مناسب برای جوانان و تامین مسکن جوانان این جزیره که در دوره اخیر با جدیت دنبال شده است، احیا می کند. امید در بین مردم و تقویت انسجام و هم افزایی کلی.

نماینده مردم هرمزگان گفت: طرح اسکان جوانان و تخصیص زمین در نقاط مختلف جزیره برای این مهم رضایت زیادی را به دنبال دارد و حس تعلق را در بین جوانان تقویت می کند و امیدواریم دولت تدبیر و امید اتخاذ کند. مسکن به طور جدی در اقصی نقاط کشور نسل جوان کشور را دنبال کنید و آن را به پایان برسانید.

عاشوری تکمیل پروژه های زیربنایی نیمه تمام را مورد تاکید قرار داد و گفت: بسیاری از پروژه های نیمه تمام به دلیل عدم نیازسنجی و اولویت بندی پروژه هاست و بنابراین هر پروژه ای که در کشور نیمه تمام بماند نه تنها ضربه ای به اعتماد عمومی نیست بلکه ضربه ای به اعتماد عمومی است. همچنین موجب آسیب می شود. بر خزانه تأثیر می گذارد و کارایی سیستم بودجه کشور را کاهش می دهد و این نقص باید اصلاح شود.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس ادامه داد: تکمیل پل خلیج فارس برای حیات قشم و آبادانی این منطقه اهمیت اساسی دارد و نباید با تغییر مدیریت فراموش شود زیرا این پروژه ملی موتور محرکه است. توسعه این منطقه و دلیل رشد قشم از نظر اقتصادی و گردشگری و این تبدیل به یک خدمت می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید