عاملان جنایت تروریستی شیراز وحدت ایران را هدف قرار دادند – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرگزاری مهر، معلم عبدالسلام کریمی روز پنجشنبه پس از حمله تروریستی به حرم شاه چراغ شیراز در بیانیه ای تاکید کرد: شهادت تعدادی از هموطنان عزیزمان به دست تروریست های اجیر شده بار دیگر ظلم و کینه توزی دشمنان ایران اسلامی را آشکار کرد.

مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی افزود: این تروریست ها که به سوی شهروندان، زنان و کودکان بی گناه تیراندازی می کنند، همواره به دنبال ایجاد شورش و تفرقه در صفوف متحد ایران اسلامی بوده اند و در واقع در صدد برآمده اند مردم یکی در برابر همدیگر امروز صدای همان دروغگویان و منافقانی را می شنوند که در صدها رسانه علیه مردم ایران مدعی حمایت از حقوق بشر هستند اما در عمل مردم بی گناه را می کشند.

معلم کریمی ادامه داد: جنایت تروریستی شیراز نشان دهنده عجز و ناتوانی عاملان اصلی آن است که همواره تلاش کرده اند با وجود کثرت همه ادیان، مذاهب و قومیت ها، وحدت ایران را رقم بزنند و رنگین کمان زیبای ایران را شکافته کنند، اما چشم بسته. شهدای این جنایت باعث تقویت وحدت ملت ایران و تحقیر تروریست ها و حامیان آنها خواهد شد.

مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های مذهبی در پایان شهادت جمعی از هموطنان عزیز در این حادثه تروریستی را به رهبر معظم انقلاب، مردم عزیز و خانواده های داغدار تسلیت گفت و از خداوند منان برای ایشان صبر و اجر مسئلت کرد. بازماندگان و شهدای عزیز مشکل من کردم