عدم خشونت در برخورد ماموران پلیس با یک زن/ این دستگیری طبق روال عادی پلیس برای فردی مظنون به حمل سلاح صورت گرفت/ دستگیری این زن در مجموع کمتر از یک دقیقه بود/ داستان های این جعبه خنده دار هستند از همان ابتدا مشخص بود که مقاله توهین آمیز مضحک بود


معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، ویدیویی که اخیراً در فضای مجازی از برخورد پلیس با یک زن منتشر شده است، شفاف‌سازی کرده و گفته است که بررسی‌ها نشان می‌دهد که «خشونت» صورت نگرفته است.

به گزارش ایسنا، انسیه هزالی در پاسخ به اینکه چند روز پیش در مصاحبه ای عنوان کردید که از فرجا گزارش فیلم های ملاقات پلیس با یک زن را درخواست کرده اید، آیا گزارش دریافت کرده اید و نتیجه چه بوده است. از تحقیق؟ وی گفت: همانطور که در این مصاحبه گفتم هر گونه قضاوت باید پس از دریافت اطلاعات کافی و الحمدلله گزارش ها وصول و نشان از ظلم مضاعف پلیس داشت.

وی در گفت وگو با ایسنا، محتوای «افتراآمیز» رسانه بی بی سی ماند را از ابتدا مضحک دانست و ادامه داد: اما آیا رفتار بی ادبانه ای نسبت به فرد مورد نظر وجود داشت یا خیر؟ بررسی و مشخص شد که چنین کاری صورت نگرفته و این دستگیری به روش معمول پلیس برای فردی مظنون به حمل سلاح صورت گرفته و زمانی که مشخص شد وی اسلحه ندارد آزاد شد.

به گفته معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، بازداشت این زن کمتر از یک دقیقه به طول انجامید و نشان می دهد که تمام «قصه پردازی ها» در این زمینه «مضحک» و «غیرقابل تصور» است، اما ایمان و البته نشان دهنده سنگینی «شیطان» دشمن در نشر اکاذیب و تهمت.

هزالی با بیان اینکه شاید یکی از دلایل این شایعات و قربانی شدن پلیس، خود پلیس است که باید نسبت به اطلاع رسانی به موقع هر حادثه ای پاسخگو باشد، افزود: امیدوارم همانطور که قبلا هم گفتم، شأن و جایگاه این نیروی قدرتمند برای حفظ امنیت مال، جان و ناموس مردم، مردم عزیزمان قدردان این زحمات خواهند بود.