عدم همکاری مردم با فتنه/دشمن درمانده تر از همیشه است – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مرتضی مطیعی ظهر آدینا در خطبه های نماز جمعه این هفته سمنان به همت مصلی این شهر ضمن بیان اینکه حضور حماسی مردم در یوم الله ۲۰۱۷ ۲۲ آبان بار دیگر هیمنه استکبار را در هم می کوبید، بیان می کند: «مردم از اول انقلاب هر جا که لازم بود در صحنه حاضر شدند و دین خود را به نظام تسلیم کردند و این همیشه موجب یاس و ناامیدی می شد. از دشمن.”

وی با بیان اینکه قیام مردمی ۲۲ آبان در اقصی نقاط کشور بار دیگر هژمونی آمریکا و همپیمانانش را در هم شکست، تصریح کرد: دشمن حتی در روزهای اول انقلاب، زیربنای نابودی این گیاه تازه ایجاد شده را گذاشت. و برای تحقق اهداف خود به هر طریق ممکن آشفتگی و نارضایتی و تفرقه ایجاد کردند که هرگز با هوشیاری خردمندان به آن هدف نرسیدند.

خطیب جمعه سمنان با بیان اینکه دشمن نه تنها در قیام های اخیر، بلکه در مقاطع مختلف، حمله به کشور را در برنامه خود قرار داده است، تصریح کرد: مردم با درک این مشکل، بلافاصله خود را از شورشیان جدا کردند و خواستار اقدام قاطع شدند. با آنها بودند

متیو با بیان اینکه حضور باشکوه مردم در یوم الله ۱۳ آبان اقتدار ایران را در عرصه بین المللی به نمایش گذاشت، تصریح کرد: اکنون دشمن با تنفس مصنوعی بیش از هر زمان دیگری ناموفق و درمانده است و سعی در احیای هرج و مرج در ایران دارد. که برای خوشبختی با هوشیاری مردم با بصیرت این توطئه ها راه به جایی نخواهند برد.

وی با بیان اینکه مردم در این مدت کوتاه ۶۰ شهید خود را تشییع کردند و رابطه خود را با نظام محکمتر از همیشه حفظ کردند، افزود: ایران در آستانه ورود به دروازه های قدرت سیاسی، علمی و نظامی در منطقه است. و این را می توان به استکبار نسبت داد، تسامح وجود ندارد، لذا با آخرین نفس تلاش می کند به اهداف شوم خود دست یابد که ملت ایران با رساندن پیام مقاومت و قاطعیت ناکام ماند.

به گزارش خبرنگار مهر ، مطالبه برخورد با معاندین دادگستری سمنان، اعتلای فرهنگ ایرانی اسلامی و تحقق جهاد تبیین، ولادت حضرت معصومه (س)، معراج حضرت آیت الله اختری از سابق. ائمه جمعه سمنان و ارتقای جایگاه کشور از مهمترین موضوعاتی بود که تریبون در نماز جمعه این هفته سمنان مطرح کرد.