فروش ۲ خودرو و ۱۳ ملک تجاری و مسکونی توقیف شده در پرونده مواد مخدر – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی قهرمانی گفت: با توجه به دستور رئیس قوه قضائیه مبنی بر تسریع در تعیین تکلیف اموال مصادره شده در پرونده های مواد مخدر و نامه دادستان کل کشور در این خصوص، دستور ویژه قضایی برای رسیدگی به پرونده های مواد مخدر صادر شد. مزایده بزرگی برای تعیین واگذاری این املاک در استان هرمزگان برگزار شد.

گرمی افزود: این مزایده توسط شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و با نظارت دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان و در نتیجه ۲ فروند قایق شناور و ۱۳ ملک تجاری و مسکونی به قیمت پایه کل ۴۱۶ میلیارد و ۸۰ میلیون نفر برگزار می شود. ۲۱۰ هزار ریال به فروش می رسد.

وی با بیان اینکه این مزایده آغاز شده و مراحل اجرایی آن تا روز شنبه ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد، تصریح کرد: متقاضیان می توانند با مشاهده متن فراخوان در صفحه اصلی سایت ستاد مبارزه با مواد مخدر به نشانی www. dchq. ir امکان پذیر است.

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین بر جدیت دستگاه قضایی در ضربه زدن به بنیان های اقتصادی قاچاقچیان و مصادره اموال ناشی از پولشویی و قاچاق مواد مخدر تاکید کرد و تاکید کرد: با توسل به اقدامات پیشگیرانه و برخورد قاطع و سازش ناپذیر برای خشکاندن اقشار مختلف مردم اقدام می شود. ریشه های قاچاق مواد مخدر توسط ما از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و بر اساس تعهدات قانونی خود عرصه قاچاقچیان را تا حد مرگ تنگ خواهیم کرد.