فناوری بلاک چین قرن – Ecomotive


مجموعه رویدادهای ایران بلاک با شعار «بلاک فرصتی است برای همگامی با زمانه» توسط هلدینگ راه نو و شرکت پخش فن آور و با هدف افزایش سطح دانش و هم افزایی جمعی کارشناسان و علاقمندان به بلاک چین ایجاد شد. تکنولوژی در ایران

حوادث محاصره ایران

در هر رویداد تلاش می شود تا ظرفیت متخصصان این فناوری در داخل و خارج از ایران جذب شود تا دانش، تجربه و تخصص خود را در اختیار علاقه مندان به این حوزه قرار دهند. موضوعات بحث در رویدادهای Blockady. هوش مصنوعی، قراردادهای هوشمند، NFT، Metaverse، زنجیره تامین، بانکداری، ارزهای دیجیتال و سایر کاربردها.

گزارش خبری این مراسم:

چهارمین رویداد بلاک چین ایران توسط هلدینگ راه نو، شرکت پخش فناور و دانشگاه خاتم و با حمایت همه جانبه جناب آقای دکتر مجتبی تنها (مدیرعامل هلدینگ راه نو)، بنیانگذاران شرکت پخش فناور (جناب آقای جواد محمدزاده) برگزار می شود. احمد جنتی فرد و دانیال احمدزاده) و آقای محمد تهرانی (بنیانگذار آزمایشگاه بلاک چین خاتم) در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۰۱ در تهران میزبان جمع کثیری از مسئولین، اساتید، صاحب نظران، دانشجویان و علاقه مندان بود. حوزه بلاک چین و همچنین افراد کلیدی در این زمینه به عنوان مدرس و معلم بوده است.

این رویداد با محوریت بلاک چین و فناوری های مرتبط در چندین بخش سخنرانی، پنل انتقال تجربه، پنل تخصصی و کارگاه های جانبی برگزار شد.

چهارمین محاصره ایران

در بخش اول این مراسم، آقای سید حسن هاشمی (رئیس اتحادیه کامپیوتر ایران و مدیر عامل هلدینگ گرین وب) و همچنین آقای مجید قاسمی (رئیس افتخاری دانشگاه خاتم) به عنوان سخنرانان کلیدی پیرامون فناوری بلاک چین و آینده سخنرانی کردند. تعاملات.آنها پرداختند.

در قسمت بعدی رویداد، پنل انتقال تجربه با حضور آقایان محمدرضا قدوسی (مدیریت استارتاپ استودیو چینوا)، مصطفی نگی پورفر (دبیر انجمن فین تک ایران)، سعید خوشبت (موسس و عضو هیئت مدیره) مدیران شرکت آریاتک و محمد تهرانی (عضو هیئت علمی و موسس آزمایشگاه بلاک چین خاتم) با موضوع “بلاک چین و آینده” برگزار شد.

بلاک چین و آینده پیش رو

در ادامه این رویداد، پنل تخصصی با عنوان «تاریخچه پول تغییر یافته» با محوریت آینده اقتصادی و مالی جهان و نقش ارزهای دیجیتال به عنوان جایگزین پول برگزار شد. در این پنل آقایان محمد یعقوبی (سرپرست مدیر عامل گروه یوبیتکس)، مهدی کنعانی (مدرس و مشاور اقتصادی دانشگاه تهران) و علی زارع (مشاور بازرگانی، فناوری اطلاعات و پیش بینی) سخنرانی کردند.

در ادامه این رویداد، ۵ سمینار آموزشی با محوریت چالش های حقوقی، ارزهای دیجیتال، متاورس (توسعه کسب و کار)، استخراج ارزهای دیجیتال و برنامه نویسی بلاک چین با تدریس اساتیدی همچون آقای محمدرضا نصرالهی (مشاور حقوقی کسب و کارهای نوین) برگزار می شود. حسین غضنفری (تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال)، آرمان پنج تن طوسی (مشاور خدمات بلاک چین در ویستو)، یزدان عباسی (رئیس کارگروه آموزش و پژوهش انجمن بلاک چین ایران) و احمد جنتی فرد (مؤسس شرکت تناور توزیع و دبیر علمی) رویداد) برگزار شد.

چهارمین رویداد اختصاصی Block Day بر روی بلاک چین متمرکز است

مجموعه رویدادهای ایرانیان بلاک در تلاش است تا میزبان علاقه مندان و متخصصان علاقمند به یادگیری فناوری بلاک چین و ساختن ایران در شهرهای مختلف کشور عزیزمان ایران باشد. برگزارکنندگان رویدادهای محاصره ایران با کمک و تلاش و هم افزایی و استفاده از ظرفیت دوجانبه این رویدادها را با بالاترین کیفیت و عنایت برگزار می کنند.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟