قاتل شهید مجید یوسفی در گشت و گذار نیروهای امنیتی


به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حسین حسن پور دقایقی پیش و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در پی شهادت یکی از بسیجیان ناحیه کیاشهر در ورودی پارک بوجاق، شناسایی و دستگیری قاتل انجام شد. را در دستور کار قرار داد و بیان کرد: ماموران به بررسی مسیرهای پیشرو می پردازند که در محل حادثه و همچنین منابع مردمی موفق به شناسایی و توقیف خودروی سفید رنگ النود متهم و دستگیری دو مظنون این پرونده به نشانی مخفیگاه آنها

وی با اشاره به اینکه متهمان پس از مختومه شدن پرونده تحویل پلیس آگاهی شدند، گفت: برای رسیدگی به مراجع قضایی معرفی می شوند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با تاکید بر اینکه پلیس در تامین امنیت مردم با هیچ فردی سازش نمی کند، تصریح کرد: شهید مجید یوسفی سومین شهید حفاظت امنیتی استان گیلان است که جان خود را در راه حفظ امنیت مردم و مردم فدا کرد. امنیت جامعه

حسن پور با درخواست از مردم برای شناسایی عوامل اغتشاشات اخیر گیلان افزود: از مردم می خواهم در صورت شناسایی عوامل اغتشاشات اخیر گیلان، این افراد را به دستگاه های امنیتی معرفی کنند.

به گزارش فارس، مجید یوسفی بسیجی اهل روستای زرم کلایه کیاشهر که شب گذشته در کوی شهید رجایی بندرکیاشهر مشغول گشت زنی بود به یک دستگاه خودرو و سرنشینان آن که دختر و پسر بودند مشکوک شد و در حین در بازجویی و بازجویی ناگهانی راننده خودرو حرکت کرده و این گروه را زیر گرفته و آنها را کشته است.

انتهای پیام/۳۳۸۹
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید