قرارگاه ارتش شمال غرب حادثه تروریستی شیراز را محکوم کرد


به گزارش خبرگزاری فارس، ستاد منطقه شمال غرب نزاجا با صدور بیانیه ای اقدام تروریستی در حرم شاهچراغ شیراز را محکوم کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

نام خداوند بخشنده

«و علم ستمگران ساقط شوندگان سرنگون می شود».

و کسانی که ستم کرده اند به زودی خواهند دانست که به چه عذابی باز می گردند.

مردم سرافراز و بالغ ایران اسلامی در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران و در این چهار دهه با تکیه بر قرآن و معارف اسلامی و با حمایت همه جانبه خود از ولایت مطلقه فقیه که میراثی ماندگار است. بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در مقابل مستکبران و ظالمان جهان ایستاده و با مقاومت حماسی خود بر نقشه های شوم خود خط صفر کشیده اند.

دشمنان قسم خورده این نظام مقدس و مردمی در این سالها از هر چه در توان داشتند اعم از نظامی، اقتصادی، فرهنگی، شناختی و رزمی ترکیبی استفاده کرده اند تا بتوانند ملت و نظام را متفرق کنند و مردم غیور ایران را از میدان خارج کنند. مرحله مبارزه، غافل از اینکه این مردم در مقاطع مختلف با این نظام الهی پیمان خون بسته و بقای آن را با خون جوانان خود تضمین کردند.

اکنون این دشمنان خبیث بر ملت ایران خشمگین هستند و لذا از هیچ اقدام تنبیهی علیه ملت ایران اسلامی دریغ نمی‌کنند و در جنایت اخیر خود با حمله تروریستی باعث شهادت و خشم تعدادی از هموطنان شده‌اند. بر زائران حرم حضرت احمد بن موسی شاهچراغ.

ستاد منطقه ای شمال غرب نزاجا با محکومیت شدید این اقدام تروریستی ضمن تسلیت به بازماندگان شهدای این حادثه تروریستی، به دشمنان جنایتکار ایران اسلامی هشدار می دهد که بیش از این به صبر انقلابی نظام نیاز دارند و بدانند که عاملان و فرماندهان این جنایت توسط ملت و نیروهایش به اشد مجازات خواهند رسید، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به رهبری فرمانده کل قوا ظهور خواهند کرد.

مقر منطقه ای و نظامی ارتش در شمال غرب

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید