لزوم ایجاد درگاه اینترنتی فروش میوه در میادین میوه و تره بار


به گزارش خبرگزاری فارس، میشم مظفر رئیس کمیته نظارت بر بودجه و مالی شورای اسلامی شهر تهران از سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار بازدید و درخواست اجرای ایده های تحول در این دوره از مدیریت را خواستار شد.

در ابتدای این جلسه ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان گزارشی مکتوب از عملکرد گذشته و برنامه های آتی این سازمان ارائه کرد.

میشم مظفر عضو شورای اسلامی شهر تهران با قدردانی از عزم جدی این سازمان در زمینه توسعه کمی شبکه عرضه و توزیع و احداث بازارهای جدید میوه و تره بار در مناطق و محلات شهر تهران، به صندوق های ویژه این سازمان به عنوان ; وی بر نقش محوری این سازمان در تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی مورد نیاز خانوارها، افزایش تعامل بین نهادهای این سازمان، صنفی بودن کار این سازمان و نقش ویژه این سازمان تاکید کرد. سازماندهی در جهت رضایت شهروندان

وی با تاکید بر نیاز به خدمات هوشمندتر و ایجاد MIS سازمانی گفت: ایجاد درگاهی با کیفیت و مقرون به صرفه برای فروش آنلاین میوه می تواند در ارتقای کیفیت خدمات به شهروندان کمک زیادی کند.

برندسازی مجدد باغات تره بار و ایجاد نمایندگی های کشوری با استراتژی فرانشیز، ایجاد منطقه ویژه تجارت گمرکی با حمایت دولت و مجلس و ایجاد ضوابط ویژه برای تسهیل صادرات و واردات در منطقه باغ مرکزی تره بار با ایجاد زیرساخت های فنی لازم. و … یکی از ایده هایی بود که رئیس کمیته بودجه شورا در این بازدید مطرح کرد.

مظفر همچنین پیشنهاد کرد: با اجرای رویکرد بازرس شهروندی، پرتال نظرسنجی و نظارت بر افکار عمومی فعال شود و ارزیابی و محک گذاری غرفه داران و بهره برداران میادین میوه و تره بار در سطح شهر انجام شود و امکانی فراهم شود. مبنای ایجاد باشگاه مشتریان و واگذاری اعتبارات و امتیازات مشتریان.

توجه زنجیره تامین به شبکه توزیع از دیگر نکاتی بود که رئیس کمیته بودجه به تشریح آن پرداخت.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید