ماریوت برنامه های Fontainebleau سابق در لاس وگاس نوار را لغو می کند


لاس نیوز (KLAS)-8 News Now به دست آورد که Fontainebleau سابق ، که بیش از یک دهه در نوار لاس وگاس خالی نشسته بود ، دیگر به یک ملک تحت کنترل ماریوت تبدیل نخواهد شد.

در ماه جولای ، ماریوت اعلام کرد که قصد دارد سرانجام ساختمان آبی بلند را در سال 2023 به عنوان JW Marriott افتتاح کند. وب سایت اختصاص داده شده به هتل آینده از آن زمان ناپدید شده است. ماریوت گفته بود که این ملک 3700 اتاق را به عنوان “اولین JW Marriott در نوار لاس وگاس” اداره خواهد کرد.

سخنگوی شرکت در بیانیه ای به 8 نیوز گفت: “ماریوت اخیراً با صاحب هتل به یک توافق مسالمت آمیز رسیده است که منجر به خروج ماریوت از پروژه شده است.”

به گزارش 8 نیوز در حال حاضر ، فونتنبلو سابق ، که بیش از یک دهه خالی در نوار لاس وگاس نشسته است ، دیگر به ملک ماریوت تبدیل نخواهد شد. (KLAS)

سوابق نشان می دهد که سرمایه گذاری املاک کوچ در ماه فوریه ملک 20 هکتاری شمال استریپ را به قیمت 350 میلیون دلار خریداری کرد. این شرکت درخواست های مکرر برای اظهارنظر را پس نداد.

ساخت و ساز در آنچه در آن زمان Fontainebleau نامیده می شد در سال 2007 آغاز شد ، اما چند سال بعد با ورشکستگی پروژه 2 میلیارد دلاری به پایان رسید.

توسعه دهنده استیو ویتکاف در سال 2017 این ملک را خریداری کرد و قصد داشت به عنوان Drew افتتاح شود ، اما این اتفاق نیفتاد.

دیدگاهتان را بنویسید