ما بهترین شرکت بازرگانی فروش محصولات شیمیایی را به شما معرفی می کنیم


شرکت فرنو شیمی یکی از بهترین شرکت های بازرگانی مواد شیمیایی است که بیش از یک دهه سابقه درخشانی در زمینه فروش و عرضه انواع محصولات شیمیایی دارد و توانسته اند خدماتی را به جامعه انجام دهد.

یکی از مهمترین نکات در هنگام خرید مواد شیمیایی، داشتن مواد شیمیایی باکیفیت است، اما از آنجایی که اکثر ما توانایی تشخیص مواد اولیه با کیفیت را نداریم، بسیار مهم است که مواد شیمیایی خود را از یک منبع مطمئن تهیه کنیم.

کسب و کار “شیمی فرنو” با مسئولیت و مدیریت سرکار خانم فرزانه سرکسی سوابق علمی و عملی موفق خود را مطابق با:

  • پخش مواد شیمیایی، صنعتی، دارویی و غذایی
  • ارائه مشاوره برای بهبود کیفیت محصول
  • تحویل و توزیع کلیه مواد آزمایشگاهی را تضمین می کند.

برخی از محصولات شرکت بازرگانی فرنو شیمیایی عبارتند از:

حلال ۴۰۲، متانول، ادتا ۲ و ۴ سدیم، حلال موم کارنائوبا، متیلن فسفونات اسیدی، متیلن فسفونات قلیایی و…

شرکت فرنو شیمی

حلال ۴۰۲

حلال ۴۰۲ یکی از محصولات ارائه شده توسط شرکت فرنو شیمی بوده و مهمترین محصول صادراتی به شمار می رود. این ماده بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و در صنعت به عنوان رنگ حلال استفاده می شود.

حلال ۴۰۲ یکی از مشتقات نفتی است که در آب حل نمی شود و بیشتر به عنوان رقیق کننده و چربی گیر استفاده می شود.

نکته مهم در مورد حلال ۴۰۲ این است که به هیچ وجه خورنده نیست و از نظر شیمیایی کاملاً پایدار است. به همین دلیل است که حلال ۴۰۲ به طور گسترده در صنعت رنگ استفاده می شود. محدوده تقطیر در نظر گرفته شده برای حلال ۴۰۲ یا الکل معدنی ۱۴۲ تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد است. نقطه اشتعال در نظر گرفته شده برای این ماده ۳۶ تا ۴۳ درجه سانتیگراد است.

متانول

متانول ماده ای است که نوعی الکل محسوب می شود، این ماده بی رنگ و سمی است و قابلیت اشتعال بالایی دارد. متانول با نام های متیل الکل، متیل الکل، متیل هیدرات، متیل هیدروکسید و الکل چوب نیز شناخته می شود.

امروزه برای تولید متیل الکل از کاتالیزورهایی مانند اکسید آلومینیوم، روی و مس استفاده می شود که در فشار پایین کار می کنند و کارایی بیشتری دارند. امروزه گاز سنتز مورد نظر برای تولید متیل الکل مانند گذشته از زغال سنگ به دست نمی آید. بلکه از واکنش متان در گازهای طبیعی در فشار ملایم ۱۰-۲۰ اتمسفر و دمای ۸۵۰ درجه سانتیگراد با بخار آب و در مجاورت کاتالیزور نیکل تولید می شود.

برای خرید هر لیتر متانول باید در نظر داشته باشید که قیمت متانول بسته به شرایط بازار و دلیل این تغییر ممکن است متفاوت باشد. قیمت خرید متانول در بازار چین موجود است.

شرکت فرنو شیمی

متانول نوعی الکل صنعتی و غیر صنعتی است که کاربرد اصلی و اصلی آن ایجاد سوخت، حلال و ضد یخ است. این ماده مایعی بی رنگ، فرار، قابل اشتعال و بر خلاف اتانول برای مصرف انسان سمی است. متانول همچنین برای ساخت انواع مواد شیمیایی دیگر از جمله اسید استیک استفاده می شود. مقادیر کمی از متانول به طور طبیعی در بسیاری از موجودات زنده به عنوان بخشی از فرآیندهای متابولیک وجود دارد.

زایلن

زایلن ماده ای است که به عنوان حلال در صنعت و پزشکی استفاده می شود، این ماده دارای فرمول شیمیایی خاصی است که به آن دی متیل بنزن نیز می گویند. دریافت می کنم قیمت خرید زایلن می توانید با کارشناسان شرکت فرنو شیمی تماس حاصل فرمایید.

زایلن یکی از محصولات مهم پتروشیمی است که از کربن شدن زغال سنگ در طی تولید سوخت کک به دست می آید. این ماده به روش های مختلفی تولید می شود. هنگامی که بقایای نفت وارد فرآیند اصلاح در پالایشگاه ها می شود، ترکیبات معطر بخش عمده ای از جریان خروجی هستند.

جداسازی این جریان منبع اصلی تولید زایلن است که بیش از ۷۰ درصد تولید جهانی را شامل می شود. علاوه بر این، در فرآیند کراکینگ بخار در واحدهای الفین، مخلوط کوچکی از زایلن نیز تولید می شود. همچنین تبدیل تولوئن به مخلوطی از بنزن و زایلن و همچنین فرآوری بنزین پیرولیز شده از دیگر روش های تولید مخلوط زایلن است.

اجزای اصلی این ماده برای اولین بار توسط یک شیمیدان فرانسوی به نام آگوست کائور در سال ۱۸۵۰ به عنوان یکی از اجزای تار درختی کشف و جداسازی شد. جالب است بدانید سالانه چندین میلیون تن زایلن در دنیا تولید می شود.

شرکت فرنو شیمی آماده خدمت رسانی به همه هموطنان است. شما می توانید تمامی محصولات شیمیایی خود را در سایت این شرکت خریداری و سفارش دهید www.shimifarno.com با شماره های زیر مراجعه یا تماس بگیرید

۱۹۱۲۰۰۲۲۶۰۵۷

۱۲۱۳۳۳۵۷۹۹۷۵۲

«بازرگانی فرنو شیمی» با استفاده از نیروهای علمی و نوین دانشگاهی و همچنین افراد مجرب و مورد اعتماد در بازار؛ مصمم است با حمایت هموطنان خود در چرخه صنعتی کشور، طرحی نو انجام داده و اعتماد ملی را جلب کند.

بازرگانی فرنو معتقد است با تلفیق علم روز (استفاده مستمر از نخبگان و دانشمندان دانشگاهی) و تجربه و تعهد (همکاری و مشورت با کارشناسان اقتصادی و صاحبان برند) افق های جدیدی را در چرخه صنعتی کشور ترسیم می کند. این کسب و کار کسب حمایت و اعتماد عمومی را محصول ارائه خدمات بهینه و مطمئن می داند و نوآوری و خلاقیت در ارتقای کمی و کیفی محصولات را پشتوانه ای مطمئن در رقابت می داند.

نظارت و پیگیری مستمر عرضه محصول مستلزم مشتری مداری و احترام به کاربران با ارزش در رضایت و اعتماد آنهاست.