ما یک مزرعه خریدیم! | آشپزخانه ابرا


پست امروز کمی دور از دستور العمل ها و محتوای سلامتی است تا یک به روز رسانی بزرگ زندگی را با شما به اشتراک بگذارم!

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

پس از بیش از 10 سال خواب و برنامه ریزی ، و 18 ماه استراتژی بسیار جدی ، و گذراندن تمام وقت آزادم در زیلو ، من و شریکم اردن یک خانه کشاورزی خریدیم!

وقتی می گویم بیش از 10 سال است که این خواب را می بینم منظورم DREAMED است! تصویری از یک مزرعه قدیمی در هر تابلوی بینایی و تخیلات دیده شده است. من راهی پیدا کرده ام که آن را به هر نفری که از راه من عبور کرده است یاد کنم. من آن را گفتم ، خواب دیدم ، و سپس به نوعی به لطف همه چیز مقدس ، به واقعیت تبدیل شد.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

هر تابستان (بدترین فصل در نیویورک) می گویم که چقدر از شهر خوشم نمی آید. من فقط یک حیاط خلوت می خواهم ، می گویم ، بارها و بارها و بارها. من به فضای سبز (فراتر از پارک های نیویورک) و حریم خصوصی بیشتر نیاز دارم.

من رویای این را داشتم که بتوانم با روپوش حمام ، بدون سوتین ، بیرون درب خانه قدم بزنم و باغ خود را علف هرز کنم.

بله ، این لحظات بزرگی است که من تصور کرده ام.

وقتی من سرانجام این به روزرسانی را در اینستاگرام اعلام کردم ، از عشق و حمایت زیادی غرق شدم ، خوب … من سرخ شدم.

من همچنین یک بیلیون سوال دریافت کردم ، بنابراین فکر کردم که یک پست کامل در مورد همه چیزهایی که در مزرعه وجود دارد داشته باشم مفید خواهد بود.

بزرگترین دلیل برای به اشتراک گذاشتن این به روز رسانی این است که خانه ای که خریدیم دارای حیاط خوراکی واقعی است که بر پیشرفت دستور غذا و زندگی غذا تأثیر زیادی خواهد گذاشت. آشپزخانه ابرا در حال ارتقاء جدی است زیرا من باغبانی و پرورش غذاهای خود را یاد می گیرم.

اجازه دهید به جزئیات برسیم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

خانه کجاست؟

این خانه در وسترن کاتسکیلز ، شهرستان سالیوان نیویورک واقع شده است. منطقه ای جذاب که وقتی 2 سال پیش مادرم به اینجا نقل مکان کرد عاشق آن شدیم.

ما به رودخانه دلاور (برای رودخانه تنبل که در طول تابستان شناور است) ، مسیرهای پیاده روی شگفت انگیز و ماجراهای جدی غذایی نزدیک هستیم.

شهرستان سالیوان ، به طور کلی Catskills ، اولین انتخاب ما برای خانه بود زیرا خانه ای باشکوه ، رنگارنگ ، زنده و پررونق است. بسیاری از شهرنشینان (که ما با محبت به آنها “سیتیدیوت” می گویند) به اینجا نقل مکان کرده اند ، از جمله افراد خلاق ، صنعتگران ، و فقط مردم شهر که برای نوع دیگری از زندگی آماده بودند.

این منجر به منطقه ای شده است که غذای جدی تهیه می کند ، قدردانی از جامعه و ارتباط با کشاورزی و باغداری است.

ما خانه ای در جامعه ای می خواستیم که در آن رستوران های جدید بزرگ افتتاح می شد ، اتفاقات خلاقانه ای در حال رخ دادن بود و ساکنان آنجا را به خانه خود تبدیل می کردند ، نه نقطه خواب آنها در زمانی که در شهر نبودند.

بنابراین شهرستان سالیوان برنده شد ، اما حقیقتاً حدود 30 شهر کوچک در منطقه Catskills وجود دارد که ما آنها را کاملاً دوست داشتیم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

نکته ای در مورد خانه:

این خانه یک مزرعه 1904 است ، با بیش از 100 سال ویژگی های DIY و 100 سال جذابیت جدی.

این یک اتاق خواب 3 خوابه ، 2 حمام ، حدود 2400 فوت مربع است که دقیقاً 1800 فوت مربع بیشتر از من است.

ما تعداد زیادی پروژه داریم این از هر نظر یک قسمت ثابت کننده است. استخوان ها عالی هستند ، وسایل مهم (سقف ، فونداسیون ، لوله کشی ، برق) در شکل عالی هستند ، اما از نظر زیبایی به عشق ما نیاز دارد.

به عنوان مثال ، حدود 80 of خانه با دیوارهای دهه 1960 پوشانده شده است (که در بسیاری از اتاقها) چندین بار رنگ آمیزی شده است. اوقات خوش.

ما یک خانه کشاورزی خریدیمکارهایی که ما با خانه انجام می دهیم:

ما برنامه های زیادی داریم ، و این کاملاً قریب به اتفاق و هیجان انگیز به نظر می رسد. ما کاملاً مطمئن نیستیم که صادق بودن را از کجا شروع کنیم.

هفته اول را با چیدن سالیان فرش قدیمی و کاشی های مشمع کف اتاق عجیب و غریب گذراندیم تا بتوانیم کفپوش های چوبی سخت اصیل فوق العاده و یک پله اصلی زیبا در سال 1904 را که من عاشق آن هستم ، کشف کنیم. با کمی اصلاح ، راه پله به شکوه اولیه خود باز می گردد (یا امیدوارم!)

چند اتاق وجود دارد که کاشی مشمع کف اتاق را چسبانده اند که به دلیل آزبست بالقوه نمی توانیم به تنهایی از عهده آنها برآییم ، بنابراین ما برای این کار یک متخصص می آوریم.

و چند طبقه که کفپوش وینیل خاکستری جدیدتری در آن چیده شده است ، من از آن متنفرم ، اما ممکن است لازم باشد مدتی با آنها زندگی کنیم.

هدف اولیه ما این است که نوسازی را به درستی انجام دهیم ، نه سریع. بنابراین ما مدتی را برای زندگی در فضا صرف می کنیم ، متخصصان را برای نظرات و مشاوره بیشتر می آوریم و سپس در یک زمان با یک اتاق برخورد می کنیم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

شریک من ، جردن ، یک طراح داخلی است که از من یک زن بسیار خوش شانس می سازد. او چوب جادویی خود را بر روی همه ویژگی ها تکان می دهد و به مرور زمان این مکان را به چیزی زیبا تبدیل می کند. برادرزاده ام قبلاً اعلام کرده بود که اتاق ناهارخوری ما شبیه اتاقی از کشتی تایتانیک است (تصویر بالا ، و هیچ جایی در نزدیکی سطح تایتانیک نیست ، اما من از این تعریف می کنم.)

صرف نظر از بازسازی ، من نمی توانم صبر کنم تا به مرحله ای برسیم که بتوانیم عتیقه جات و یافته های خلاقانه را تهیه کنیم تا واقعاً این مکان را متعلق به خودمان کنیم.

کم کم قصد دارم پیشرفت خانه را به اشتراک بگذارم و جردن 100 درصد در راه است تا برخی از استراتژی ها و استعدادهای خود را برای ایجاد فضاهای زیبا به اشتراک بگذارد.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

در مورد آشپزخانه چه خبر؟

این سوال بسیار رایج در اینستاگرام بود. هنوز هیچ عکسی از آشپزخانه به اشتراک نگذاشته ام ، اما به زودی آن را به اشتراک می گذارم.

آشپزخانه دارای اندازه عالی است و اخیراً با تمام کابینت های دست ساز بازسازی شده است. این کاملا قابل زندگی است ، اما زیبایی شناسی من نیست.

هدف اولیه ما رنگ آمیزی کابینت ها و تازه سازی آسان روی میزهای پیشخوان است. بازسازی کامل آشپزخانه هنوز در بودجه نیست ، بنابراین من می خواهم مطمئن شوم که فضایی است که برای من زیبا به نظر می رسد و صادقانه می گویم که یک لایه رنگ این کار را انجام می دهد.

بزرگترین مشکل آشپزخانه این است که هیچ ماشین ظرفشویی وجود ندارد. برای کسانی که من را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید ، حماسه ماشین ظرفشویی من را می شناسید. در ماه فوریه من یک ماشین ظرفشویی در آپارتمانم گرفتم ، این اولین ماشین ظرفشویی است که من در بزرگسالی داشتم.

من بیش از 15 سال در غذا کار کرده ام ، برای بیش از 100 نفر مهمانی پذیرایی کرده ام ، هزاران دستور غذا را آزمایش کرده و مهمانی های شام و تعطیلات را همه از آشپزخانه کوچک نیویورک بدون ماشین ظرفشویی برپا کرده ام.

چند ماه پیش وقتی ماشین ظرفشویی من نصب شد گریه کردم. واقعا – جدا. من ده ها ساعت در ماه به دست آوردم ، واقعاً شوکه کننده است که چقدر زمان را برای شستن ظروف صرف می کردم.

حرکت به آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی یک شوخی بی رحمانه است ، بنابراین ما بلافاصله آن را برطرف می کنیم. متأسفانه ، راه حل ساده ای نیست و ما در حال حاضر منتظر سومین نقل قول خود هستیم تا ببینیم آیا می توانیم آن را محقق کنیم. آه.

ما یک خانه کشاورزی خریدیمبیایید در مورد کارگاه مهم – باغ صحبت کنیم!

باغ ها دلیل خرید این خانه هستند. دستها پایین.

یکی از بزرگترین چالش هایی که من با اردن روبرو بودم ، توافق بر سر مساحت خانه ما بود. من می خواستم 20-30 هکتار وسعت عظیم برای بازی و داشتن حیوانات و همه چیز داشته باشم.

این موضوع کاملاً باعث وحشت پسر شهر من شد و وقتی به خانه هایی با وسعت زیاد نگاه می کردیم ، همیشه همین را می گفت … این زمین گند است. 100 هزار دلار هزینه برای ساختن این چیز زیبا است.

حق با اون بود. (من این را اغلب نمی گویم).

این خانه کمتر از یک هکتار زمین (نفس نفس زدن!) دارد اما زمینی است که دوست داشته شده و مورد توجه قرار گرفته و زیبا و کاربردی شده است.

ما حتی هنوز همه چیزهایی که در حیاط داریم را نمی دانیم ، اما فصل به فصل یاد خواهیم گرفت.

آنچه ما کشف کرده ایم:

درخت سیب ، درخت گلابی ، بوته های زغال اخته ، بوته های تمشک سیاه ، بوته های توت سیاه ، مزارع توت فرنگی ، مزارع ریواس ، باغ های گیاهی شیب دار ، باغ های طاقچه گوجه فرنگی و یک باغ بزرگ سبزیجات ارگانیک با سیستم کمپوست.

درختان یاس بنفش ، ویستریا ، بوته های اسطوخودوس ، جلال های صبحگاهی و حدود 100 گونه گیاهی و گل دیگر که هنوز آنها را شناسایی نکرده ام.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

کل حیاط به طور کامل حصار کشی شده است بنابراین P به معنای واقعی کلمه بهترین زندگی خود را می گذراند.

من به تازگی در زمینه باغبانی فعالیت می کنم ، بنابراین به خودم لطف و مهارت یادگیری عظیمی می دهم اما برنامه های من جدی است. من فقط در این حیاط می نشینم و رویای دستور العمل های طعم دهنده ای را که ایجاد خواهم کرد ، می بینم.

من برنامه های بزرگی برای باغ گیاهان دارویی دارم تا بتوانم در نهایت نحوه تهیه تنتورها و داروهای گیاهی بیشتری را بیاموزم. من در حال برنامه ریزی برای رفتن کامل هیپی هستم ، آیا شما آماده این کار هستید؟ 🙂

ابرا در حال نوشیدن آب سبز در اتحادیه میدان نیویورک است

آیا من برای نیک نیویورک را ترک می کنم؟

این پرسشی بود که اغلب در اینستاگرام پرسیده می شد.

من 23 سال است که در نیویورک زندگی می کنم ، از هر نظر خانه من است و همچنین … همیشه … چالش برانگیز است. شهری که هرگز نمی خوابد مرا شب ها بیدار نگه می دارد ، من به شدت از آن متنفرم ، زندگی سخت است ، استرس زیادی ایجاد می کند ، بسیار گران است ، و با این وجود نمی توانم زندگی خود را بدون آن تصور کنم. من آن را به همان اندازه که از آن متنفرم دوست دارم. این در نیویورک زندگی می کند.

من در نیویورک شدم ، باورنکردنی ترین افراد را ملاقات کردم ، تجربه های زندگی را داشتم … خوب ، صادقانه ، اگر به شما بگویم حتی باور نمی کنید.

واقعاً هیچ مکانی بر روی زمین مانند آن وجود ندارد. انرژی ، محرک ، وزوز ، جادویی است. اما من واقعاً خسته شده ام و به شدت به بخشهایی از زندگی نیاز دارم تا راحت تر باشم.

با این اوصاف ، من نیویورک را ترک نمی کنم ، ما آپارتمان را نگه می داریم و قصد داریم زمان تقسیم کنیم. استراحت از شهر همه چیز است. ما یک سال زمان می بریم تا هر دو مکان را داشته باشیم و ببینیم چه حسی دارد.

آخر هفته گذشته وقتی داشتم آخرین وسایل خانه را از آپارتمان جمع می کردم ، چند ساعت استراحت کردم ، سوار مترو شدم و فقط سرگردان بودم. از طریق پارک مرکزی ، سمت غرب بالا ، و برخی از خلوت های مورد علاقه من. من با این تغییر احساس آرامش کردم و همچنین از این فکر که همه چیز به نوعی آسان تر خواهد شد ، بسیار ناراحت شدم. عجیب است ، می دانم.

من مشتاقانه منتظر دیدن نیویورک از طریق چشمانی شفاف تر و آرام تر در سال آینده هستم.

در حال حاضر ، ما خانه ای داریم که باید درست کنیم و من باغی برای کاشت دارم!

اگر تا اینجا به این نتیجه رسیدید ، ممنون که خواندید! من تمام لحظات پشت صحنه این بازسازی را در اینستاگرام به اشتراک خواهم گذاشت ، بنابراین آنجا را دنبال کنید. اگر فکر می کنید باید با پیشرفت ما به روزرسانی هایی را به وبلاگ اضافه کنم ، نظر خود را در زیر برای من ارسال کنید؟ من نمی خواهم این سایت را با وسایل بازسازی خانه غرق کنم ، اما این قسمت زیادی از زندگی و سفر من در حال حاضر است و 100٪ محتوای دیگری را که به اشتراک می گذارم تحت تأثیر قرار می دهد.

آیا می توانم به شما در برنامه غذایی کمک کنم؟

ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا برنامه غذای رایگان (یک هفته ای) رایگان (عمدتا گیاهی) من را بارگیری کنید. لیست مواد غذایی ، دستور العمل ها ، برنامه آماده سازی ، همه چیز برای شما وجود دارددیدگاهتان را بنویسید