ما ۵ مدل پاستا با بیرون گلوتن را امتحان کردیم: اینها بهتر از بودند


من می خواهم در یک واحد خانه ایتالیایی-آمریکایی همراه خود سه نفر اجتناب کرده اند ۴ پدربزرگ ایتالیایی ام غول پیکر شدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید از پاستا می خورم. در کمد شخصی در در هر زمان که معین، حدود هشت به همان اندازه ۹ نوع مختلف پاستا دارم – رادیاتوری، کاپلینی، آسینی دی پپ، اورزو. واقعا غذای راحتی منه

همه آنچه آگاه شد، من می خواهم علاوه بر این عالی گزارشگر سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تندرستی هستم، متعاقباً مفهوم آزمایش مدل های ماکارونی کدام ممکن است همراه خود ملاحظه به نیازهای بهداشتی خاص تحمیل شده بودند، در بالا راه من می خواهم بود.

متعاقباً اگر شما اتفاق می افتد هم مثل من می خواهم عاشق پاستا هستید، در مقابل درستی آمده اید! پیش اجتناب کرده اند این، بهتر از مدل های ماکارونی با بیرون گلوتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون بافت گناه را به اشتراک می گذاریم.

چگونه عالی مدل پاستا مفید با بیرون گلوتن محدوده کنیم؟

اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است غذاهای با بیرون گلوتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون غلات فوق العاده به هم نزدیک هستند، من می خواهم باید معیارهایی را هنگام آزمایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید {رتبه بندی} ماکارونی بدانم – چگونه به هر کدام امتیاز بدهم؟ در همین جا نحوه خلاص شدن اجتناب کرده اند شر همه انتخاب ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجویز منو معرفی شده است شده است.

ورود: خواه یا نه کسی ممکن است آن را اکتسابی تدریجی هر دو ساده در بازارهای تخصصی در نیویورک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لا حال است؟

توان پولی: قیمت ارزیابی همراه خود سایر طیف گسترده ای از ماکارونی اجتناب کرده اند جمله ماکارونی روزمره گندم چقدر است؟

انتخاب ها: خواه یا نه این برند عالی نوع پاستا مناسب می تدریجی هر دو انتخاب ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید طیف گسترده ای از مختلفی دارد؟

مشخصات مصرف شده ای: چگونه همراه خود انرژی ها، ماکروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریزمغذی ها مخلوط کردن تبدیل می شود؟ ترکیبات چه چیزی هستند؟

سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس: طعمش خوبه؟ احساس چیست؟

تخصص پختن شام: خواه یا نه پختن آن ساده است؟ خواه یا نه {دستورالعمل ها} واضح را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهودی هستند؟

قابلیت نگهداری سس: علامت ماکارونی خوشایند – خواه یا نه به سس “چسب” تبدیل می شود؟

بهتر از محدوده من می خواهم اجتناب کرده اند ماکارونی با بیرون گلوتن

همراه خود برای درمان این استانداردها، مدل هایی کدام ممکن است من می خواهم آزمایش کردم (سریع به بازرسی های خاص خواهیم صنوبر) را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدف محدوده آنها در همین جا آمده است:

هول فودز ۳۶۵. من می خواهم {به دلیل} به راحتی در دسترس است بودن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزان بودن این برچسب توسل به آن شدم. به لطف کسب Whole Foods اجتناب کرده اند آمازون، تقریباً در هر سطح ای اجتناب کرده اند آمریکا می توانید به این برند ورود داشته باشید.

کلاه. من می خواهم {به دلیل} حاضر ماکارونی معاصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسته بندی باشکوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این رویکرد آرد بادام پالئو به این برچسب توسل به شدم.

لذت آور این یکی اجتناب کرده اند دنیای بهزیستی غوغا می تدریجی! من می خواهم به مجموعه منحصر به شخص جوویال را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشهور برتر، به طور قابل توجهی طیف گسترده ای از کاساوا توسل به شدم.

پانزا. من می خواهم سال‌ها اجتناب کرده اند به راحتی در دسترس است بودن جغرافیایی فشرده، عرض بزرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید وفاداری قابل اعتقاد Banza لذت بردم. آزمایش آن در مخالفت با برخی رقبا های جدید شادی ها انگیز بود.

نخود؛ من می خواهم چیزهای خوبی با اشاره به مشخصات غذایی این برند شنیده ام – آنها همراه خود ستاره های {فیبر بالا}، اجتناب کرده اند جمله نخود (بدیهی است) را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدس های مختلف، با بیرون افزودنی بازسازی شده اند.

۵ برند ماکارونی با بیرون گلوتن کدام ممکن است واقعاً دوست خواهید داشت

من می خواهم انتخاب بدست آوردم خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستانم را {در این} آزمایش نمایندگی دهم (آخر، این مقدار ماکارونی برای عالی نفر بود) را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند غذای طبیعی با بیرون گلوتن خودم استفاده کردم. سس پاستا بلغور جو دوسر برای ماندن در موضوع “عصر ماکارونی مفید”. ما ماکارونی آسان را همراه خود به سختی کره امتحان کردیم (می‌دانیم کدام ممکن است متعدد اجتناب کرده اند کودک‌ها نودل کره را دوست دارند، متعاقباً این می تواند یک آزمایش حیاتی برای کسانی بود کدام ممکن است کودک‌های نوزاد دارند!)، را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام همراه خود سس برای «تخفیف دقیق».

از طریق بیشتر است: Foods 365 ماکارونی با بیرون گلوتن بازسازی شده همراه خود ذرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنج

قطعات: آرد برنج اسپرسو ای، آرد ذرت زرد، آرد سورگوم، آرد برنج، اسیدهای چرب مونو را انتخاب کنید و انتخاب کنید دی چرب (امولسیفایرها)

انرژی: ۲۰۰ در هر ۲ اونس

ماکروها: ۱.۵ خوب و دنج چربی، ۴ خوب و دنج پروتئین، ۴۴ خوب و دنج کربوهیدرات در هر ۲ اونس

ایده ها سازنده: نزدیک ترین سبک به پاستا، بودجه ترین انتخاب، مونتاژ ایتالیا

معایب: غیر طبیعی، شامل برنج اسپرسو ای غلات مناسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذرت (ممکن است محدودیت غذایی برای برخی باشد)

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز: ۸-۱۲ دقیقه

مرور: این به لطف سبک تقریباً یکسانی کدام ممکن است همراه خود اسپاگتی سنتی DeCecco هر دو Barilla داشت، از طریق بهتر از بود. آن را همراه خود کمتر از دو دلار در Whole Foods بومی من می خواهم اکتسابی کردم. پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز ساده، طعمی شبیه به تخفیف دقیق دارد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در میان} کلاس ها ارزان است – عالی به دست آورد واضح!

بهتر از غذاهای معاصر: اسپاگتی همراه خود آرد بادام اجتناب کرده اند Capello

قطعات: آرد بادام، تخم مرغ با بیرون قفس، آرد تاپیوکا، صمغ زانتان، نمک اقیانوس

انرژی: ۱۴۰ در هر فنجان سرو

ماکروها: ۷ خوب و دنج چربی، ۴ خوب و دنج پروتئین، ۱۵ خوب و دنج کربوهیدرات در هر ۱۲ فنجان

ایده ها سازنده: احساس ماکارونی معاصر، چسبندگی سس برتر، اجتناب کرده اند تذکر مصرف شده ای متراکم

معایب: پرهزینه تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیاهخوار نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی بعدی

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز: ظرف به سختی بیش اجتناب کرده اند عالی دقیقه پخته تبدیل می شود (۷۵ ثانیه در آب جوش این کار را انجام می دهد) را انتخاب کنید و انتخاب کنید این باعث تبدیل می شود برجسته فوری در مقابل همراه خود دیگران

مرور: ماکارونی معاصر با بیرون گلوتن؟ را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه خوش ذوق است؟ این می تواند یک رویای تب نیست – کاپلو دقیق است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید (احتمالا) در یک واحد فروشگاه نزدیک شما. این برند فوق العاده تا حد زیادی اجتناب کرده اند آنچه پیش بینی داشتم به راحتی در دسترس است است. در حالی کدام ممکن است بالقوه است نتوانید آن را اجتناب کرده اند آمازون سفارش دهید (بسته به قلمرو شما)، این عنوان تجاری منحصر به Whole Foods نیست، را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانید آن را در خرده فروشی های مختلف پیدا کنید {در سراسر} ملت (هر دو فقط سفارش وب مبتنی بر). من می خواهم حتی کد پستی کشاورزی در وایومینگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید داکوتای شمالی را بازرسی کردم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید چندین محل قرارگیری خواربار فروشی وجود داشت کدام ممکن است Cappello’s به راحتی در دسترس است بود.

{به خاطر داشته باشید}، شبیه ماکارونی معاصر ایتالیایی، تخم مرغ نیز در لیست چرخ دنده تشکیل دهنده موجود است. این به احساس ابریشمی {کمک می کند}، اما علاوه بر این دلالت بر آن دارد وگان نیست. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حالی کدام ممکن است به نظر می رسید کردن به حقایق مصرف شده باعث تبدیل می شود کدام ممکن است این ویژگی انرژی سبک تری به تذکر برسد، من می خواهم متوجه نشوم کدام ممکن است این بسته پاستا حدس و گمان به نتیجه دهد. شش مونتاژ – برای من می خواهم مثل ۲ وعده وعده های غذایی بود بالا. متعاقباً اگر ۱۴۰ انرژی در هر وعده باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمی اجتناب کرده اند بسته را بخورید، آن را به ۴۲۰ انرژی در هر وعده تغییر می تدریجی. همراه خود قیمت ۱۱ دلار در هر زمینه (در کالا به هزینه ۸ دلار در Whole Foods بومی)، این پرهزینه ترین انتخاب است—یک بار دیگر، ماکارونی معاصر {تقریباً همیشه} در مقابل همراه خود برادر خشک شده شخصی پرهزینه تر است.

بهتر از خشک کن: پاستا کاساوا شاد

قطعات: آرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب کاساوا طبیعی

انرژی: ۲۰۰ در هر ۲ اونس

ماکروها: ۰ خوب و دنج چربی، ۱ خوب و دنج پروتئین، ۴۹ خوب و دنج کربوهیدرات در هر ۲ اونس

ایده ها سازنده: لیست چرخ دنده اولین آسان تر طبیعی سازگار همراه خود سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس لذیذ را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس صحیح آلرژیک مونتاژ ایتالیا تنها محدوده با بیرون چربی اجتناب کرده اند بین این ۵ مورد

معایب: پنی جویدنی تر اجتناب کرده اند انتخاب های تولید دیگری بود

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز: ۹-۱۱ دقیقه

مرور: این قطعا خوب ارزش فروش را دارد! پنه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماکارونی کدام ممکن است همراه خود آرد کاساوا مناسب شده بود رو امتحان کردم هر ۲ خوش ذوق بود.

جوویال همراه خود تنها ۲ ماده -آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرد کاساوا- را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرم آرد کدام ممکن است ادامه دارد دسترس در بازار چندان مورد پسند هر دو حال نبوده است، واقعاً متمایز است. این محصول ضد حساسیت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یک واحد وسط بی نظیر با بیرون گلوتن، با بیرون شیر، تخم مرغ، ماهی، صدف، آجیل درختی، بادام زمینی، گندم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سویا ساخت می‌شود. اگر واکنش آلرژیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید حساسیت غذایی برای شما ممکن است ضرر ساز است، این امر حیاتی است.

آرد کاساوا تنها انتخاب آنها نیست (اگر حساسیت ندارید هر دو اجتناب کرده اند غلات خودداری می کنید، از پاستا برنج اسپرسو ای دارند)، اما قطعا خوب ارزش امتحان کردن را دارد، چه با بیرون گلوتن باشید هر دو ۹.

بهتر از ها برای اصل پخت پاستا: منافذ و پوست موز نخود

قطعات: نخود، نشاسته نخود، تاپیوکا، صمغ زانتان

انرژی: ۱۹۰ در هر ۲ اونس

ماکروها: ۳ خوب و دنج چربی، ۱۱ خوب و دنج پروتئین، ۳۵ خوب و دنج کربوهیدرات در هر ۲ اونس

ایده ها سازنده: به طور فشرده به راحتی در دسترس است، ارزان، استراتژی ها باور نکردنی (انتخاب) ساختار برتر ترکیبات آسان پروتئین بالا

معایب: هیچکس

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز: ۹-۱۱ دقیقه

مرور: به طور گسترده، بانزا سالهاست کدام ممکن است مبادله برتر برای پاستاهای غلات شده است. آنها ماکارونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک، طیف گسترده ای از تعیین کنید های پاستا (اجتناب کرده اند روتل به همان اندازه روتینی به همان اندازه زیتی)، حروف الفبای ماکارونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی برنج هوموس را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیتزا را سرو می کنند! به این انجمن، من می خواهم بانزا را فرم برند “برای تمام خانوار” می بینم کدام ممکن است جایگزین های زیادی برای اصل العمل های خلاقانه دارد. این پوسته ها {به دلیل} احساس محکم (اما ۹ به ابعاد مقاوم!) در پخت ماکارونی برتر هستند، اما توسط خودم همراه خود مقداری سس نیز برتر هستند. به طور گسترده، ماکارونی نخودی کف فوق العاده به سختی ساخت می تدریجی – اجتناب کرده اند این درگیر نباشید! (به معنای واقعی کلمه هستند من می خواهم را به یاد aquafaba می اندازد) اما وقتی آب را تخلیه کردید، در چاشنی آن خوشایند خواهید بود. من می خواهم عالی زمینه به هزینه کمتر اجتناب کرده اند ۴ دلار اجتناب کرده اند فروشگاه بومی Whole Foods اکتسابی کردم، اما می توانید آن را به صورت وب مبتنی بر (آمازون هر دو مستقیم اجتناب کرده اند Banza) سفارش دهید هر دو آن را در خرده فروشی هایی شبیه Target پیدا کنید.

بهتر از مصرف شده: نخود نخود را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدس لینگوینی

قطعات: آرد نخود طبیعی، آرد عدس زرد طبیعی، آرد عدس زرشکی طبیعی

انرژی: ۲۱۰ در هر ۲ اونس

ماکروها: ۲ خوب و دنج چربی، ۱۳ خوب و دنج پروتئین، ۳۴ خوب و دنج کربوهیدرات در هر ۲ اونس

ایده ها سازنده: گیره سس برتر اجتناب کرده اند تذکر غذایی غلیظ طبیعی با بیرون چرخ دنده افزودنی زمان پخت فوری بالاترین محتوای پروتئین

معایب: بهتر از سبک نیست

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز: ۶-۸ دقیقه

مرور: انصافاًً صادقانه بگویم، این ویژگی برای من می خواهم کمتر اجتناب کرده اند ماکارونی «عادی» (را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر منتقدان) مزه داشت – بقیه {در این} لیست اجتناب کرده اند تذکر سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس به سنتی نزدیک‌تر بودند. همراه خود این جاری، بهتر از مصرف شده را حاضر می‌تدریجی، سس را به خوبی نگه می‌دارد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ابعاد‌ای احساس دارد کدام ممکن است ماش نشود (عالی شاهکار غول پیکر همراه خود ماکارونی با بیرون دانه). شبیه بانزا، ماکارونی بیشتر مبتنی بر نخود مقداری کف در آب تحمیل می تدریجی – درگیر نباشید، ساده تنظیم کنید! این برند علاوه بر این انتخاب های وگان ماکارونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک را حاضر می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توان آنها را به صورت وب مبتنی بر اجتناب کرده اند جمله در آمازون پیدا کرد.

پاستا بعدی شخصی را با بیرون گلوتن در عصر مناسب کنید

خواه یا نه خواستن به غذای راحتی به تعیین کنید پاستا دارید؟ همراه خود انتخاب‌های بی‌شماری مفید با بیرون گلوتن، برای دیدار کردن نیازها بهزیستی هر دو نیازهای مصرف شده‌ای شخصی، نیازی به بردن عالی عصر ایتالیایی نیست. موضوع فرنگی کدو بی تجربه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کدو اسپاگتی متنوع های فوق العاده خوبی بر اساس سبزیجات هستند، اما معمولاً ما ساده عالی تخفیف دقیق را می خواهیم. متعاقباً، وقتی این هوس از حداکثر، این مدل های ماکارونی با بیرون گلوتن را بررسی کنید!

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر