مجوز قانونی افزایش تراکم ساختمانی در دماوند باید تامین شود – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام کاظم فتح دماوندی، عصر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دماوند که با حضور سید احمد رسولی نژاد نماینده مردم دماوند و فیروزکو در شورای اسلامی، طاهرخانی فرماندار برگزار شد. ، امام جمعه رودان و آبسرد، مدیرعامل شرکت آبفای شرق استان تهران، بخشداران. ، شهرداران، رؤسای شوراهای اسلامی، فرمانده انتظامی شهرستان دماوند و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و خدماتی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار و اظهار داشتند: تاکنون بارندگی در فصل پاییز نداشته ایم و بارندگی نداشته ایم. باید برنامه جدی تری برای پس انداز در هنگام دعای باران داشته باشد. .

فتاح دماوندی افزود: عملیات بهسازی شبکه آبرسانی شهر دماوند که قرار بود تا ۱۷ کیلومتر انجام شود به مدت سه هفته متوقف شد و با توجه به مشکلات موجود بین آفا و شهرداری خواستار اجرای این عملیات هستیم. متوقف نشود

امام جمعه دماوند گفت: طبق گزارش ها همه روستاها درخواست تغییر طرح هادی و توسعه روستاهای خود را داشته اند اما اجرایی نشده است.

وی همچنین گفت: مردم روستاها به گاز، آب و برق نیاز دارند بنابراین باید تدابیری اتخاذ شود تا از استفاده غیرقانونی از این خدمات جلوگیری شود.

فتح دماوندی گفت: امروز مسکن بر اساس نیاز وجود ندارد، بنابراین صدور مجوز برای طبقات سوم و چهارم شهر دماوندی برای مردم ضروری است و صدور مجوزهای قانونی از سوی شهرداری برای ساخت و ساز بیشتر. طبقات باید اعطا شود.