محموله بزرگ پمپ آب قاچاق در استان بوشهر کشف شد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سردار حیدر سوسنی بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز گذشته ماموران پاسگاه شهید موسوی شهرستان دیلم برای برخورد با ورود و خروج کالای قاچاق حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو پژو پارس مشکوک و به آنها دستور دادند. برای متوقف کردن

وی افزود: ماموران ۱۲ دستگاه پلی استیشن را در خودرو کشف کردند این ۵ دستگاه کاملا مجهز و ۲۰۰ کنسول پلی استیشن پیدا شد.

به گفته کارشناسان، فرمانده انتظامی استان بوشهر ارزش این محموله قاچاق را ۱۰ میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قضایی به مراجع قضایی معرفی شد.

سردار سوسنی افزود: همچنین ماموران پلیس آگاهی مستقر در پایگاه بازرسی شهید صلاحی شهرستان دشستان در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز حین کنترل خودروهای عبوری به دو دستگاه کامیون مشکوک برای تحقیقات متوقف شدند.

وی گفت: در بازرسی از خودروهای توقیف شده دو هزار و ۱۰۰ کارتن پمپ آب به دلیل عدم رعایت ثبت گمرک کشف شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۲۲ میلیارد ریال برآورد می کنند. هستندتصریح می کند: در این رابطه دو متهم به همراه کامیون و اقلام مکشوفه پس از تکمیل تحقیقات برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

وی افزود: از شهروندان تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و تردد خودروهای حامل کالای قاچاق مراتب را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا با مساعدت سایر منابع، این پدیده شوم ریشه کن شود. به حداقل رساندن آنها در سطح شهر و برخورد قاطع و قانونی با عاملان قاچاق کالا.