مردم فهیم ایران به ابعاد مختلف ناآرامی ها پی بردند – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی در خطبه های این هفته نماز جمعه قرچک با اشاره به اینکه امروز ملت با بصیرت ایران اسلامی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، ابعاد مختلف قیام را می شناسد، گفت: . هستند وی تصریح کرد: امروز تفاوت معترضان و مخالفان به خوبی درک شده و مردم گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند.

اسماعیلی با تاکید بر صیانت از مردم در برابر انقلاب اسلامی گفت: این انقلاب به برکت خون هزاران شهید به دست آمد و مردم از آن پاسداری خواهند کرد.

وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین مسائلی که باید به آن توجه شود، لزوم انجام جهاد تبیین به فرموده رهبر معظم انقلاب است و برای رسیدن به اهداف خود همه مردم باید تلاش کنند، افزود: امروز ورود به عرصه است. جهاد اکبر، جهاد تبیین، یک وظیفه است. این خدایی است که همه از او پیروی کنند.

خطیب نماز جمعه کرچک تصریح کرد: اگر همه برای خدمت و خدمت به نسل جوان و آینده سازان کشور وارد میدان شویم و به عنوان یک افسر آگاه در عرصه تبیین جهاد حضور داشته باشیم، دشمن هرگز قادر نخواهد بود. برای رسیدن به شر هدف منحرف کردن جوانان است

امام جمعه کرچک گفت: مدارس و دانشگاه ها در ایران اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و امروز همه موظفند به وضعیت مدارس و دانشگاه ها اهمیت دهند و مشکلات این مکان ها را در دستور کار خود قرار دهند.