مرگ دخترم ربطی به اغتشاشات اخیر ندارد/ بر اثر زمین خوردن فوت کرده است


پدر مرحوم «آرنیکا قائم مکامی» با مراجعه به دادسرای امور جنایی با بیان اینکه مرگ دخترش ارتباطی با اغتشاشات اخیر ندارد، جزئیاتی از نحوه مرگ دخترش را بیان کرد.

به گزارش تسنیم، یکشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۱ مرگ دختر جوانی روی تخت بیمارستان گلستان توسط پدرش به کلانتری ۱۰۲ پاسداران اعلام شد. بازپرس تخصصی اداره چهارم دادسرای جنایی با حضور در بیمارستان تحقیقات مقدماتی را آغاز کرد.

بررسی های اولیه نشان می دهد دختر جوان ۱۰ روز پیش خود را از پنجره اتاق خوابش به پایین پرتاب کرد و به بیمارستان گلستان منتقل شد و پس از ۱۰ روز درمان روی تخت بیمارستان جان باخت.

پدر متوفی روز گذشته در حین مراجعه به کلانتری ۱۰۲ پاسدار اعلام کرد که بابت فوت دخترش از کسی شکایتی ندارد و دخترش از پنجره اتاق خوابش سقوط کرده است.

تحقیقات تکمیلی بازپرس پرونده همچنین صحت اظهارات پدر آرنیکا مبنی بر عدم حضور وی در اغتشاشات اخیر تهران و به گفته پدر متوفی هنگام سقوط این دختر جوان از پنجره اتاقش بر اثر جراحات وارده تایید شد. پدر با او صحبت کرد و او هیچ قرص و دارویی مصرف نکرد.

پدر متوفی روز گذشته برای سیر مراحل قضایی به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ (جرایم جنایی) مراجعه کرد. پدر متوفی روز گذشته به پزشکی قانونی گفت که شکایتی از مرگ دخترش نکرده و دخترش در جریان اغتشاشات مورد حمله قرار نگرفته و بر اثر سقوط جان خود را از دست داده است و همچنین در مورد مرگ فرزندش گفت: وارد اتاق آرنیکا شد و متوجه شد که دخترش پرت شده است، پس از رسیدن تیم اورژانس به محل حادثه، آرنیکا به نزدیکترین بیمارستان منتقل شد.

پدر «آرنیکا قائم مقامی» در جریان تحقیقات گفت: با هک شدن آی پی تلفن همراه، عکس های دخترش به عنوان حمله ماموران پلیس در جریان اغتشاشات در فضای مجازی منتشر شده و از وی شکایت می کند. مقصران این مشکل

میثم حسین پور; بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم بازپرسی دادسرای جنایی تهران با تایید این جزئیات به خبرنگار اجتماعی تسنیم گفت: خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم مرحوم آرنیکا قائم مقامی در جریان اغتشاشات توسط ماموران پلیس کذب محض است و متوفی وی. بر اثر سقوط از پنجره منزلش جان باخت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.