مصاحبه با نادیا وایت – بانک تناسب اندام


همسر و مادر دو فرزند خزدار

پایگاه خانگی: آتلانتا، GA

زندگی کاری: خویش فرما

عمر: ۲۷

نادیا وایت با بیش از ۴۰۰۰۰۰ دنبال کننده در اینستاگرام، انگیزه دارد تا در مورد تناسب اندام و زندگی سالم، الگوی خوبی باشد. او مراحل را حفظ می کند، روزهای پرمشغله اش را اولویت بندی می کند و متعهد می شود که بهترین نسخه ممکن از خودش باشد. با کاهش ۲۵ پوندی تا کنون، لیست سطل او شامل تمرین برای دویدن ۵Ks، و شاید حتی یک ماراتن است.

نادیا می‌گوید: «اکنون مردم به سراغ من می‌آیند و می‌پرسند که برنامه تمرینی من چگونه است یا در یک هفته چه می‌خورم. “این من را تشویق می کند که حرکت خود را حفظ کنم و فعال بمانم.”

وقتی صحبت از داشتن یک سبک زندگی فعال می شود با چه کسی ارتباط برقرار می کنید؟

“من همیشه با افراد همفکر به صورت آنلاین ارتباط برقرار می کنم. شبکه سازی در فضایی که در آن هستم و همچنین فعال و سالم ماندن بسیار بزرگ است. می بینم که با مردم در باشگاه بدنسازی، خواربارفروشی یا حتی گاهی اوقات مراکز خرید ارتباط برقرار می کنم، اما بیشتر آنها اغلب اوقات از ورزش کردن با مربی، شوهرم، دوستانم یا سگم لذت می برم.”

چه زمانی این فعالیت برای شما اهمیت پیدا کرد؟

“من همیشه با وزنم به خصوص در دبیرستان و دبیرستان خیلی با وزنم مبارزه کرده ام. زندگی سالم زمانی برایم اهمیت پیدا کرد که در یک نقطه بسیار ناسالم و ضعیف در زندگی ام قرار گرفتم. حدود پنج سال سفر تناسب اندام خود را شروع کردم. پیش و تا کنون ۲۵ پوند از دست داده ام.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر