معاون رئیس جمهور: چارچوب های فرهنگی در سواحل باید رعایت شود


به گزارش خبرگزاری فارس از لنگرود، محمد حسینی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی چاف و چمحله و در جمع خبرنگاران سفر به گیلان را فرصتی برای شناسایی مشکلات در حوزه های مختلف دانست و گفت: : فرصت بسیار خوبی برای سالگرد دکتر بود من در سالروز شهادت شهیدان انصاری و نورانی به گیلان سفر خواهم کرد و سعی می کنیم مشکلات استان را در حوزه های مختلف شناسایی کنیم و در دیدار با نماینده مردم این استان نیز مشکلات استان را شناسایی کنیم. ولی فقیه در استان و مجمع نمایندگان گیلان تلاش خواهیم کرد تا از این شرایط برون رفت.

وی با اشاره به نقش سواحل در توسعه استان های ساحلی کشور گفت: استان های شمالی به ویژه گیلان دارای سواحل بسیار با ظرفیت گردشگری خوبی هستند که اگر به آن توجه کنند به راحتی می توانند در زمینه های مختلف به موفقیت دست پیدا کنند. از جمله گردشگری

معاون پارلمانی رئیس جمهور آزادسازی سواحل را یکی از مهمترین و موثرترین اقدامات دولت برشمرد و افزود: آزادسازی سواحل پروژه بزرگ و خوبی در کشور بود که به بهترین نحو انجام شد. در سواحل جنوب و شمال با مساعدت کلیه وزارتخانه ها و موسسات دولتی و غیردولتی.

حسینی با تاکید بر لزوم توجه به فراهم شدن شرایط برای حضور گردشگران و بانوان در سواحل کشور، گفت: پس از آزادسازی سواحل باید تدابیر و برنامه ریزی شود تا گردشگران و بانوان بتوانند از ساحل به درستی استفاده کنند خوب.

وی با بیان اینکه دغدغه همگان رعایت چارچوب فرهنگی سواحل است، تصریح کرد: تاکید رئیس جمهور این است که با وزارت کشور اقداماتی انجام شود تا همه دغدغه ها و بسیاری از برنامه ها مانند . می توان جشنواره هایی را در سواحل برگزار کرد و همه این فعالیت های جانبی در سواحل با استقبال مردم مواجه شد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید