مقاومت در کشور تا شکست بدخواهان ادامه دارد


به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی جمعه اراک اظهار کرد: شهادت هنر مردان خدا است، با ریختن خون شهدایی چون صیادها ملت ایران دست از مقاومت خود برنخواهند داشت.

وی تصریح کرد: مقاومت در کشور تا شکست دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب ادامه دارد و روز به روز تقویت خواهد شد.

امام جمعه اراک با بیان اینکه توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان همواره وجود داشته و هر روز پیچیده‌تر می‌شود، گفت: مردم، مسوولان و دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی کشور باید در برابر این توطئه‌ها هوشیار باشند و فریب دشمن را نخورند.

دری نجف آبادی با  اشاره به اینکه دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی رسالت سنگینی در برابر حفاظت از میهن و مردم بر عهده دارند، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی باید به خوبی با توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان آشنایی و به موقع آنها را خنثی کنند.

وی با تسلیت شهادت شهید «احسان قدبیگی» و شهید «حسن صیاد خدایی» افزود: شهید قدبیگی از افتخارات استان مرکزی و صنعت دفاعی کشور بود که مظلومانه در راه حفظ امنیت کشور به شهادت رسید.

امام جمعه اراک همچنین با قدردانی از حضور پرشکوه مردم در آیین تشییع پیکر این شهید گمنام گفت: مردم شهیدپرور استان مرکزی و شهرستان اراک در آیین تشییع باشکوه پیکر این شهید باردیگر وفاداری خود به نظام و انقلاب را به اثبات رساندند.

دری ادامه داد:  هفته گذشته شاهد فروریختن ساختمانی در آبادان بودیم،  تخلفات عده‌ای فرصت  طلب را نباید به پای نظام نوشت و   کل نظام را زیر سئوال برد.

به گزارش فارس اشاره به سالگرد شهادت امام جعفر صادق (ع)، ولادت فاطمه معصومه ( س)، ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد از دیگر محورهای سخنرانی خطیب جمعه اراک بود.

انتهای پیام
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید