نشست «جبهه علمی و فرهنگی» در دانشگاه لرستان برگزار شد – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوز


به گزارش خبرنگار مهر ، علی نظری رئیس دانشگاه لرستان روز چهارشنبه در نشست جبهه علمی فرهنگی خرم آباد که با حضور دانشگاهیان استان لرستان و فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) برگزار شد.آ) لرستان در تالار شهید فرجی دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان برگزار شد، تصریح کرد: این یک سنت لایتغیر الهی است که هر دسیسه و نیرنگ و نیرنگی که بخواهد افراد متدین و پاکی را بگیرد خود توطئه گران را می گیرد.

    جلسه از

گفت: گفتگو و بیان مردم برای این است که در مقیاس و مقیاس آشوب نکنند. بیان و گفتگو برای این است که مردم درد خود را با یکدیگر در میان بگذارند و مشکلات خود را با یکدیگر در میان بگذارند.

    جلسه از

رئیس دانشگاه لرستان تصریح کرد: گفت و گو بین مردم برای این است که مردم به راهکارهای مناسب برای حل مشکلات خود برسند. در غیر این صورت دشمن زیرک می شود و حق را به جای باطل و باطل را به جای حق نشان می دهد.

    جلسه از

نظری تصریح کرد: انسان فهیم فردی است که بتواند حق را در جای خود و باطل را همانگونه که باطل است با بصیرت به دیگران نشان دهد.

وی خطاب به جمعیت حاضر در جلسه جبهه علمی فرهنگی خرم آباد گفت: این جمعیت به همین منظور به اینجا آمده اند تا با هم صحبت کنیم و مشکلات خود را مطرح کنیم و اجازه ندهیم دشمن خونخوار وطن از برخی رفتارهای ما سوء استفاده کند. .

    جلسه از

بر اساس این گزارش، در این جلسه اعضای هیئت علمی دانشگاه لرستان و مراکز آموزش عالی لرستان نکاتی را مطرح کردند، گسترش آموزش کاربردی در نظام آموزش عالی کشور، توجه به تعهد در کنار تخصص در نظام آموزش عالی. ، توطئه دشمن در جنگ ترکیبی شناختی برای تغییر جایگاه ارزشی و ضد ارزشی، کم کاری برخی نهادهای فرهنگی، ناکارآمدی برخی سطوح مدیریتی و نارضایتی مردم در این زمینه، لزوم اقدامات تحول آفرین. محافظه کار برای بهبود وضعیت معیشتی مردم، رها شدن فضای مجازی، لزوم شفاف سازی و تقویت آگاهی عمومی، لزوم شایسته سالاری در انتصابات، استفاده از ظرفیت جوانان و توجه به مطالبات جوانان، تقویت آموزش و پرورش اعتراض به ناآرامی در جامعه و … از جمله این نکات است.