نمایشگاه محصولات دانش بنیان ایرانی در ونزوئلا برگزار می شود


در دومین روز حضور هیئت فناوری ایران در ونزوئلا، نمایشگاه اختصاصی محصولات ایرانی مبتنی بر دانش و خلاقیت در این کشور برگزار شد. در افتتاحیه این نمایشگاه وزرای صنعت، فناوری اطلاعات و ارتباطات، کشاورزی، بهداشت و علوم این کشور و ۳۵۰ نماینده از شرکت های فناوری ونزوئلا حضور داشتند.

در این سفر ۸۲ شرکت دانش بنیان و خلاق در حوزه های فناوری سلامت، پزشکی و تجهیزات پزشکی، کشاورزی، بیوتکنولوژی، صنایع خلاق، فناوری اطلاعات و مخابرات، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی و پتروشیمی حضور دارند و در این نمایشگاه بیش از ۵۰۰ شرکت جلسات تخصصی حضوری برگزار خواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، مهدی گیل ناوی رئیس مرکز تعاملات بین المللی و حسین اسفندیاری معاون علمی و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و حسین اسفندیاری حضور دارند. این سفر.

این هیئت با هدف توسعه صادرات محصولات شرکت های دانش بنیان ایرانسخت، سه شنبه گذشته ۳۱ شهریورماه وارد کاراکاس پایتخت ونزوئلا شد تا با ایجاد نمایشگاهی اختصاصی از محصولات تولیدی، بازار فناوری ایران در این کشور را ارتقا دهد. در ایران و زمینه سازی برای مذاکره حضوری بین شرکت های دانش بنیان و گروه های فناوری ونزوئلا.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟