نماینده مجلس: اتحاد مردم ایران و عراق باعث وحشت دشمنان شد


حجت الاسلام احد آزادی عضو فراکسیون روحانیون شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری مراسم بزرگ پیاده روی اربعین اظهار داشت: همانطور که در چند سال گذشته مراسم پیاده روی اربعین برگزار شد. دیدیم که این مراسم پر سر و صداتر از سال قبل است

وی افزود: با وجود شیوع بیماری کرونا در یکی دو سال اخیر، این معضل نمی تواند باعث اختلال در راهپیمایی اربعین و به فراموشی سپرده شدن این مراسم شود.

یکی از اعضای فراکسیون روحانیون مجلس گفت: امسال پس از گذشت دو سال از شیوع ویروس کرونا و فروکش این بیماری، شاهد حضور باشکوه و پرشورتر پیاده روی اربعین هستیم و مردم فراتر از آن در مراسم اربعین امسال شرکت کردند. انتظارات

آزادی با اشاره به اینکه مراسم راهپیمایی اربعین هر ساله پرشورتر از سال گذشته برگزار می شود که موجب خشم و ترس دشمنان شده است. زیرا هیچ گاه در بین مسلمانان وحدت و یگانگی نشان نمی دهند و همواره سعی در ایجاد تفرقه بین ملت های مسلمان دارند.

وی با بیان اینکه راهپیمایی اربعین به نماد وحدت ملت های ایران و عراق تبدیل شده است، تصریح کرد: در سال های اخیر دشمنان تلاش کرده اند تا با ایجاد فضای رسانه ای و یا ایجاد بلاتکلیفی از حضور زائران در این مراسم بکاهند. این هدف شکست خورد.

یکی از اعضای فراکسیون روحانیون مجلس گفت: در مراسم پیاده روی اربعین شاهد استقبال گرم مردم عراق از زائران ایرانی بوده ایم که نشان از دوستی این دو ملت مسلمان دارد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید