هفتمین ضیافت MEET با حضور ۱۲ نفر از بانوان کارآفرین برگزار شد


هفتمین ضیافت مجمع کارآفرینان خاورمیانه (MEET) ویدان روز پنجشنبه ۱۷ شهریور از ساعت ۱۶ الی ۲۳ در کاخ سعادت آباد تهران با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از کارآفرینان، صاحبان مشاغل، تجار و فعالان تجاری موفق کشور برگزار شد. در سرتاسر کشور.

MEET برای ایجاد شبکه ها و برقراری ارتباطات هدفمند، برای ارتقای مشاغل و صاحبان مشاغل برگزار می شود. در MEET، افراد با یکدیگر آشنا می شوند، خود را معرفی می کنند، ایده های خود را به اشتراک می گذارند و ارتباطات قوی و موثری ایجاد می کنند تا شرایط تجاری خود را با تفکر و همکاری متقابل گسترش دهند.

آقای آرش سروری از فعالان حوزه فناوری و استارتاپ و مجری رویدادهای فناوری و استارتاپ به عنوان رهبر و مجری در هفتمین ضیافت MET حضور یافت. از ۱۲ زن کارآفرین موفق دعوت شد تا در دو پنل روی صحنه رفته و تجربیات خود را با شرکت کنندگان در جلسه به اشتراک بگذارند. در این ضیافت دکتر مهدی کنعانی و دکتر محمدمهدی ربانی به ایراد سخنرانی کوتاهی پرداختند. در این جلسه جناب آقای مجتبی توانگر عضو شورای اسلامی شهر و مهمانان ارزنده کارآفرینان و صاحبان مشاغل حضور داشتند.

از ۱ ساعت مانده به شروع ضیافت، اکثر مهمانان حاضر در این جلسه برای آشنایی، گفتگو و به اشتراک گذاشتن تجربیات تجاری خود در کاخ سعادت آباد حضور یافتند.

گزارش مختصری از هفتمین جلسه ضیافت MIET Vidan

هفتمین جشن آن مرحوم از ساعت ۱۶:۳۰ بعد از ظهر در کاخ سعادت آباد با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

در قسمت اول، دکتر مهدی کنعانی، مدرس MBA، DBA، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، مدرس و مشاور صادرات و ارزیاب سخنرانی کردند. موضوع سخنرانی دکتر مهدی کنعانی مربوط به تحلیل بازارهای مالی و سرمایه گذاری بود.

ملاقات با ضیافت

بحث شش زن کارآفرین در پنل اول:

سرکار خانم مشکات اسدی: مدیرعامل گروه کسب و کار نوین و آکادمی آنسو، مشاور اجتماعی سابق و مشاور بانوان سازمان فناوری اطلاعات ایران

سرکار خانم شهره ناصری: مدیر نظارت بر پروژه های راهبردی شرکت فناپ، مدیر سابق نظارت بر پروژه های دولت الکترونیک، معاون سابق سیاست گذاری فناوری اطلاعات

سرکار خانم بهناز آریا: رئیس کمیسیون آفتابی نصر تهران، مدیرعامل گروه شرکت های کهکشان

سرکار خانم مونا ناصری: موسس و مدیرعامل بنا شتاب دهنده، عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری جوانه

سرکار خانم میترا امین لو: دبیر انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران، رئیس آزمایشگاه سیاستگذاری مرکز تحقیقات سیاست کشور

سرکار خانم نسیم توکل: کارآفرین نمونه در صنعت الکترونیک،عضو هیات مدیره انجمن میکروالکترونیک،مدیرعامل تهکا آزمون،رییس هیات مدیره آرش گستر

پس از اولین پانل بحث، شرکت کنندگان ۳۰ دقیقه استراحت و شبکه سازی داشتند.

قبل از شروع دومین پنل بحث، جناب آقای دکتر محمدمهدی ربانی بنیانگذار پلتفرم آموزشی ویدان در خصوص ۵ عامل موفقیت در کارآفرینی و اهمیت شبکه سازی به ایراد سخنرانی پرداختند. دکتر ربانی در این برنامه گفت: شبکه سازی جدا از اینکه ارتباط خوبی را برای ما فراهم می کند، نگرش، الگوها و باورهای ذهنی ما را تغییر می دهد. مهم این است که انتخاب کنیم زمان خود را کجا می گذرانیم، با چه کسی وقت می گذرانیم، زیرا جامعه اطراف ما بر شخصیت ما تأثیر می گذارد.

مشاهده گردید

بحث شش زن کارآفرین در پنل دوم:

خانم صبا مرتضوی: مدیرعامل اسنپ تریپ

خانم سحر سلیمی: قائم مقام نماشا

سرکار خانم آیت حسینی: مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره مرکز نوآوری فینوداد، مشاور تحول دیجیتال بانک ملی، موسس گروه سیم

خانم بهاره شریفیون: مدیرعامل هلدینگ سپاس، Insurance.com، Safar.com

سرکار خانم مهرنوش شوقی: بنیانگذار بانی کار (سئوت جابز سابق)، هم بنیانگذار LIMITLESS

خانم آرزو خسروی: یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل فرش آنلاین

در هر دو پنل بحث و گفتگو به سرپرستی آقای آرش سروری، ۱۲ نفر از بانوان کارآفرین خود را معرفی کردند و تجربیات خود را در ایجاد کسب و کار در این سال ها به اشتراک گذاشتند که با تلاش فراوان محقق شد. آنها در مورد سختی ها و لذت های سفر صحبت کردند و پیشنهاداتی برای بهبود برخی از سیستم ها ارائه کردند.

شرکت کنندگان در هفتمین نشست MET از دعوت زنان کارآفرین به این نشست بسیار خرسند بودند.

جناب آقای ساعدی یکی از بزرگ ترین کارآفرینان کشور ضمن خیر مقدم به حضور بانوان کارآفرین فعال در حوزه آی تی از مجری برنامه جلسه جناب آقای دکتر ربانی بابت این جلسه تشکر و قدردانی کرد.

بخش پذیرایی ضیافت مرگ

در پایان هر قسمت با میوه، شیرینی و نوشیدنی های سرد و گرم از حضار پذیرایی شد و مهمانان از فرصت برای آشنایی و معاشرت با یکدیگر استفاده کردند.

ساعت ۲۲:۰۰ همه مهمانان به شام ​​دعوت شدند و در ساعت ۲۳:۰۰ ششمین ضیافت MEET با رضایت حداکثری مهمانان این برنامه به پایان رسید.

باید با معاشرت با افراد بزرگ و موفق به رشد و موفقیت رسید. در ضیافت های جلسه، شرکت کنندگان یاد می گیرند که چگونه کسب و کار خود را در چند مرحله رشد دهند و با وجود چالش های بسیار، یک تجارت بزرگ و موفق بسازند. این ضیافت ها فرصتی عالی برای ایجاد شبکه، ملاقات با کارآفرینان، صاحبان مشاغل و افراد موفق است. در صورت تمایل به شرکت در ضیافت های بعدی MEET Vidan می توانید با شماره ۰۹۱۲۲۲۸۹۷۹۷ هماهنگ کنید.

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟