همزمان با هفته جهانی کودک جشنواره بادبادک ها در کارخانه نوآوری البرز برگزار شد.


امیر سرکندی مدیر کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز گفت: آشنایی کودکان و نوجوانان با مفاهیم کارآفرینی و نوآوری می تواند تاثیر خوبی در آینده آنها داشته باشد تا بتوانند کارآفرینی را شغلی برای آیندگان بدانند. به فکر خودت باش

مدیرکل استانی جشنواره شهید رجایی گفت: برگزاری جشنواره های فرهنگی برای گروه های مختلف برای معرفی مفاهیم اولیه استارت آپ، دانش بنیان، آزادکاری، کارآفرینی و سایر موضوعات مناسب با زبان کودکان و نوجوانان، تحولی اساسی برای آینده است. نسل ایران اسلامی اما این مفاهیم را با یک دید اساسی ایجاد کنید.

وی افزود: جشنواره بادبادک ها همزمان با هفته جهانی کودک به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار شد و همچنین با همین هدف برگزار شد که علاوه بر انجام یک برنامه شاد و مفرح همزمان با آغاز امامت امام زمان عج، کودکان و نوجوانان استان البرز به صورت عینی و ملموس با مفاهیم مرتبط با نوآوری و فناوری آشنا می شوند.

مدیر کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز گفت: در این عید از عروسک های ایرانی دارا و سارا به عنوان نماد توجه ویژه کارخانه نوآوری البرز به کودکان و نوجوانان روستایی و به عنوان هدیه از مجموعه کودکان البرز رونمایی شد. ، موجود در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان.

جشنواره بادبادک

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟