وزیر اطلاعات: اقدامات تهاجمی و تهاجمی در جامعه اطلاعاتی در دستور کار است


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین سیداسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در جلسه شورای تامین استان کردستان با بیان اینکه ایجاد امنیت و اطلاع رسانی مردم محور برای مردم یکی از راهبردهای شورای امنیت است، گفت: سند تحول وزارت اطلاعات، وی گفت: تمام تلاش دولت مردمی و انقلابی آیت الله رئیسی در جهت رفع مشکلات و بهبود معیشت مردم است.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه هوشیاری مردم محور است و امنیت مردم محور راهبرد وزارت اطلاعات استوی گفت: نگاه به کردستان امنیت نیست و تلاش دولت بر افزایش رضایت مردم و رفع مشکلات معیشتی آنهاست.

وی در ادامه جنگ کنونی علیه نظام اسلامی ایران را جنگ ترکیبی خواند و گفت: آمریکا با استفاده از جنگ نرم و تحریم های سخت به دنبال بازگرداندن سلطه ضعیف خود در منطقه بوده است که ناکام مانده است.

حجت الاسلام خطیب با اشاره به تحرکات گروهک های ضد انقلاب به کشورهایی که زمینه اقدام علیه جمهوری اسلامی ایران را فراهم می کنند هشدار داد و افزود: کشورهایی که به دشمنان ملت ایران کمک می کنند باید منتظر انتقام باشند.

وزیر اطلاعات استفاده از ظرفیت رسانه ملی و فرهنگیان و فضای مجازی برای افشای جنایات گروهک های ضد انقلاب و تبیین خدمات و موفقیت های کشور در قالب تبیین جهاد را ضروری دانست.

وی تاکید کرد: نیروهای امنیتی و اطلاعاتی به خوبی از هرگونه تحرکات دشمن مطلع هستند و اقدامات آفندی و تهاجمی در دستور کار جامعه اطلاعاتی قرار دارد.

در این نشست اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان به ۲۲۷ کیلومتر مرز مشترک استان کردستان با عراق اشاره کرد و گفت: امنیت کنونی حاصل تلاش نیروهای نظامی و امنیتی است.

در پایان جلسه هیئت تدارکات استان از زحمات مدیرکل سابق قدردانی و مدیرکل جدید اطلاعات استان معرفی شد.

وزیر اطلاعات در این سفر با نماینده ولی فقیه در استان، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و مشاور رئیس جمهور در امور اقلیت های دینی و دینی دیدار کرد.

خجت الاسلام خطیب در این دیدار از مردم کردستان به عنوان مرزبانان غیور ایران اسلامی یاد کرد و گفت: ارتقای امنیت پایدار کنونی استان نتیجه همکاری مردم است.

وی گفت: دشمن با ایجاد دوقطبی های کاذب سعی دارد از قومیت ها و مذاهب به عنوان چالشی علیه ملت ایران استفاده کند اما ایستادگی و هوشیاری مردم این توطئه ها را خنثی کرده است.

حجت الاسلام عبدالرضا پورذهبی نماینده فقیه در استان نیز با اشاره به امنیت خوب استان کردستان ابراز امیدواری کرد با اجرایی شدن مصوبات سفر رئیس جمهور به کردستان، تحول اقتصادی این استان محقق شود.

در این دیدار معلم فایق رستمی امام جمعه سنندج نیز از تلاش های نیروهای امنیتی و نظامی برای برقراری امنیت پایدار در استان قدردانی کرد.

ماموستا عبدالسلام کریمی مشاور رئیس جمهور در امور اقلیت های دینی و مذهبی نیز با بیان اینکه وزارت اطلاعات بازوی توانمند نظام است، گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) با اشراف اطلاعاتی خود نقش مهمی در این امر ایفا می کنند. تصمیمات مهم برای دولت

وزیر اطلاعات در ابتدای برنامه های خود در استان همچنین با حضور در گلزار شهدای بهشت ​​محمدی سنندج در شامخ شهدا ادای احترام کرد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید