پارس آباد مرکز ارائه خدمات بهداشتی درمانی در شمال استان است – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر، جابر جهانبین بعد از ظهر جمعه در نشست با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پارس آباد اظهار داشت: شهرستان پارس آباد قطب در شمال استان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می کند و تجهیز ارس ضروری است. بیمارستانی در این شهر

وی با بیان اینکه فرسودگی ساختمان شعبه تامین اجتماعی و محدودیت فضا مانع ارائه خدمات بیمه ای شده است، گفت: ۸۴ هزار بیمه شده اولیه و ثانویه در شهرستان پارس آباد داریم و مسئولان باید قول تغییر و جابجایی تامین اجتماعی را بدهند. شعبه در کمتر از یک ماه که خواسته مردم است باید محقق شود.

فرماندار پارس آباد تصریح کرد: توسعه محوطه بیمارستان ارس ضروری و ضروری است و مقرر شده ساختمان فعلی تامین اجتماعی پارس آباد به بیمارستان ارس واگذار شود تا ساختمان جدید احداث و به بهره برداری برسد.

جهانبین ادامه داد: علاوه بر توسعه فضای فیزیکی، جذب نیروی انسانی و رفع نواقص در چارت سازمانی از دیگر الزاماتی است که در کمترین زمان ممکن قابل تامین است.

و افزود: در قدرت مردم، همه نهادها ارائه دهنده خدمات به ویژه تأمین اجتماعی باید سطح کیفی خدمات خود را همراه با توسعه سرمایه گذاری اقتصادی در قالب گروهی ارتقا دهد. شستا پای سد خدا رحمت کند و کشت و صنعت مغان، توسعه اشتغال در منطقه نیز اتفاق خواهد افتاد.