پانزدهمین کنفرانس جهانی سینرژی نابغه قرن پانزدهم برای کارآفرینان ایرانی تایید شد.


بر اساس این گزارش، این رویداد که بزرگترین گردهمایی اساتید و دانشجویان محسوب می شود، در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۰۱ مصادف با روز جهانی جوان به صورت آنلاین برگزار می شود و پنل حمایت از استارت آپ های ایرانی از سال ۱۳۹۰ فعال خواهد بود. آن تاریخ و ۲۹ آگوست که مصادف با روز جهانی مجازی است، گواهینامه های جهانی انحصاری را برای استارتاپ هایی که در سامانه مربوطه ثبت نام می کنند تا ۱۴ آگوست ارائه می کند.

پنل پشتیبانی استارت آپ های ایرانی

عنوان این گواهینامه شامل پرتاب مذکور می باشد هزار استارت‌آپ ارزشمند، گام دوم انقلاب اسلامی، و استارت‌آپ‌های تک‌شاخ (با ارزش ۱ میلیارد دلاری) در قرن پانزدهم هجری قرار می دهد و مشخصات استارت آپ هایی با این عنوان در بسیاری از رسانه های مختلف منتشر شده است این امتیاز دارای دو بخش ملی و بین المللی است:

  • ثبت نام کنندگان در بخش گواهینامه ملی کد QR استعلام ستاد تحقق شعار ۱۴۰۱ (تولید دانش بنیان و ایجاد اشتغال) مربوط به ستاد اقتصاد مقاومتی، مرکز تحقیقات و بررسی راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام مرکز مطالعات راهبردی سابق)، پژوهشکده گام دوم انقلاب اسلامی (طرح اقدام جوانان در گام دوم انقلاب اسلامی زیر نظر مؤسسه مطالعات چشم‌انداز و آینده) دریافت می‌کند که این اعتبار و افتخار برای آنها سرمایه‌گذاری و درونی به همراه دارد. کاربران
  • ثبت نام کنندگان در بخش بین المللی گواهی با استعلام کد QR از (سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی اسلامی)، EUNIC (انجمن بین المللی فرهنگی اتحادیه اروپا)، IFIA (فدراسیون بین المللی مخترعان) و IAUO (اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه ها) دریافت خواهند کرد. ) که این اعتبار باعث افتخار، جذب سرمایه و کاربران خارجی برای آنها می شود.

در راستای تعهد خود به حمایت رسانه ای برای فرهنگ سازی و آگاهی از رویدادهای استارتاپی و کارآفرینی، حامی رسانه ای کنفرانس بین المللی World Genius Synergy است و کاربران رسانه خبری محرب پرس می توانند با کد تخفیف ۱۴۰۱ از ۵۰ درصد تخفیف برخوردار شوند. تخفیف برای ثبت نام در پنل بین المللی؛ شایان ذکر است اولویت استفاده از این سهمیه تحول آفرین برای استارت آپ هایی است که زودتر ثبت نام کنند.

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر در مورد رویداد کلیک انجام دادن

پانل راه اندازی کنفرانس جهانی نابغه Synergistic of the Century

به این مقاله چه امتیازی میدهید؟