پرداخت وام ۴ درصدی به خانواده شهدا از شهرداری تهران – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرگزاری مهر محمد بلند شد حسن در دیدار با مدیران بهزیستی ضمن تجلیل از سالها صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا گفت: تکریم خانواده شهدا یک وظیفه ملی و رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا و پاسخگویی به مطالبات شهداست. جامعه ایثارگران باید در اولویت اول مسئولان باشد.»

وی ارتقای کمی و کیفی سطح رفاه جامعه ایثارگران را از مهمترین اولویت های این دوره از مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: بر همین اساس و با برنامه ریزی سلام به کلیه والدین و همسران شهدا با سود ۴ درصد تسهیلات پرداخت می شود.

به گفته مدیر کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران، این وام در ۳۶ اقساط ماهانه پرداخت می شود و متقاضیان می توانند پس از ارائه درخواست به اداره کل امور ایثارگران، آن را دریافت کنند.

بلند شد حسن در ادامه به برگزاری تور گردشگری مشهد مقدس برای خانواده های شهدای شهرداری تهران پرداخت و افزود: ۶۰ خانواده شهدا در مهرماه به مشهد مقدس و حدود ۶۰ خانواده دیگر شهدا به مشهد مقدس اعزام می شوند. مشهد مقدس از ۱۴ تا ۱۷ این ماه.

وی با اشاره به بهره مندی بیش از ۷۰۰ نفر از جامعه ایثارگر شهرداری تهران از تور گردشگری یک روزه فشم گفت: انشاالله در آینده نزدیک شاهد برپایی تورهای گردشگری دیگر نیز باشیم.

مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران از افزایش ۳ برابری حمایت از خانواده های معظم شهدا نسبت به سال گذشته یاد کرد و افزود: در پایان هر فصل مبلغ سه میلیون تومان در سال جاری واریز می شود. حساب والدین و همسران شهدا.