پلیس: خودروی سرقتی منجر به دستگیری چندین نفر در داخل اتاق هتل می شودLAS VEGAS (KLAS) – به دنبال کشف اسلحه های سرقتی در تعطیلات آخر هفته گذشته ، پلیس Mesquite چندین نفر را در داخل یک اتاق هتل دستگیر کرد.

پلیس مسکو یک خودروی سرقتی را که جلوی هتل پارک شده بود و یک زن صبح روز یکشنبه در کنار ماشین ایستاد. با تحقیقات بعدی ، مأموران تعیین کردند که خودروی سرقتی مربوط به کدام اتاق است و این افراد را دستگیر کردند.

اداره پلیس Mesquite مظنونان ، خودروی سرقتی آنها و دو اتاق هتل را بازرسی کرد. آنها یک قبضه اسلحه دستی 9 میلی متری دزدیده شده ، 10 اونس ماری جوانا بسته بندی شده برای فروش ، بیش از 2 اونس مت آمفتامین بسته بندی شده برای فروش ، تقریبا 3 گرم هروئین ، اطلاعات شناسایی سرقتی و چندین قلم وسایل غیرمجاز مواد مخدر کشف کردند.

تیموتی آمرسون ، 29 ساله ، از CA ، دستگیر شد و متهم به جرم داشتن یک وسیله نقلیه به سرقت رفته ، داشتن جرم متامفتامین ، حمل هروئین و جنایت جنایی مواد مخدر شد.

آنجل بنت ، 34 ساله ، از CA ، دستگیر و متهم به داشتن متامفتامین ، حمل هروئین ، حمل کارت اعتباری به سرقت رفته و وسایل جنایی مواد مخدر شد.

تونی سگمیلر ، 29 ساله ، از UT ، دستگیر شد و متهم به داشتن جرایم جنایی مواد مخدر و تجاوز جنایی شد.

جوئل سگلر ، 42 ساله ، از UT ، دستگیر شد و متهم به داشتن جرم جنایی از یک اسلحه گرم سرقت شده ، حمل یک اسلحه گرم توسط شخص ممنوع ، سه مورد از حملات ماری جوانا ، هروئین و مت آمفتامین به قصد فروش ، داشتن جرم شناسایی اطلاعات برای مقاصد غیرقانونی و در اختیار داشتن وسایل جنایی مواد مخدر.

متهمان به بازداشتگاه شهرستان کلارک در لاس وگاس ، نوادا منتقل شدند

دیدگاهتان را بنویسید